Kjerringoyveien 3286 Tarnvik, 8093, Bodø, Norge
fra2 349 kr
Se priser fra 1 nettsted
Se priser
Kjerringoy Rorbusenter

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

fra2 349 kr
Se priser fra 1 nettsted
Se priser

Lignende

  • fra2 593 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    Se priser
  • Velg datoer for å se nøyaktige priser
    Se priser
  • Velg datoer for å se nøyaktige priser
    Se priser

Pristrend

Basert på gjennomsnittspriser på trivago fra de siste 30 dagene
3 530 kr
1 765 kr
0 kr

Mon, 20.07.26

3 530 kr

Tue, 21.07.26

3 482 kr

Wed, 22.07.26

3 162 kr

Thu, 23.07.26

3 166 kr

Fri, 24.07.26

3 469 kr

Sat, 25.07.26

3 435 kr

Sun, 26.07.26

3 507 kr

Mon, 27.07.26

3 511 kr

Tue, 28.07.26

3 506 kr

Wed, 29.07.26

3 522 kr

Thu, 30.07.26

3 481 kr

Fri, 31.07.26

3 480 kr

Sat, 01.08.26

3 501 kr

Sun, 02.08.26

3 495 kr

Mon, 03.08.26

N/A

Tue, 04.08.26

N/A

Wed, 05.08.26

N/A

Thu, 06.08.26

N/A

Fri, 07.08.26

N/A

Sat, 08.08.26

3 286 kr

Sun, 09.08.26

3 258 kr

Mon, 10.08.26

N/A

Tue, 11.08.26

N/A

Wed, 12.08.26

N/A

Thu, 13.08.26

N/A

Fri, 14.08.26

N/A

Sat, 15.08.26

N/A

Sun, 16.08.26

N/A

Mon, 17.08.26

N/A

Tue, 18.08.26

N/A

Wed, 19.08.26

N/A

Thu, 20.08.26

N/A

Fri, 21.08.26

N/A

Sat, 22.08.26

N/A

Sun, 23.08.26

N/A

Mon, 24.08.26

N/A

Tue, 25.08.26

N/A

Wed, 26.08.26

N/A

Thu, 27.08.26

N/A

Fri, 28.08.26

N/A

Sat, 29.08.26

N/A

Sun, 30.08.26

N/A

Mon, 31.08.26

N/A

Tue, 01.09.26

N/A

Wed, 02.09.26

N/A

Thu, 03.09.26

N/A

Fri, 04.09.26

N/A

Sat, 05.09.26

N/A

Anmeldelser

9,0
Fantastisk
basert på 250 vurderinger fra større 
nettsteder

    Topp fasiliteter

    Område

    Kjerringoyveien 3286 Tarnvik, 8093, Bodø, Norge

    Avstand fra Kjerringoy Rorbusenter

    Oteråga:31.3 km

    Øver grova:31.4 km

    Bremnes fort:39 km

    Saltstraumen:42.9 km

    Bodø:44 km

    The Norwegian Aviation Museum:44.1 km

    Decomissioned radar:44.1 km

    Bodø domkirke:44.5 km

    Nordlandsmuseet:44.5 km

    Stormen Kulturhus:44.6 km

    Aspmyra stadion:44.9 km

    Evenes Airport:121.4 km

    Utforsk severdigheter i nærheten

    Informasjon om overnattingssted

    Kjerringoyveien 3286 Tarnvik, 8093, Bodø, Norge

    Ofte stilte spørsmål om Kjerringoy Rorbusenter

    • Har Kjerringoy Rorbusenter et bassengområde?

      Nei, Kjerringoy Rorbusenter har ingen bassengområder.

    • Er kjæledyr tillatt på Kjerringoy Rorbusenter?

      Nei, Kjerringoy Rorbusenter tillater ikke kjæledyr.

    • Er parkering tilgjengelig på Kjerringoy Rorbusenter?

      Nei, Kjerringoy Rorbusenter tilbyr ikke parkering.

    • Hvor ligger Kjerringoy Rorbusenter?

      Kjerringoy Rorbusenter ligger i Kjerringoyveien 3286 Tarnvik, 8093, Bodø, Norge.

    • Hvilke populære attraksjoner finnes i nærheten av Kjerringoy Rorbusenter?

      Nærliggende attraksjoner til Kjerringoy Rorbusenter inkluderer Saltstraumen Dykkesenter, Bodø Airport, Saltstraumenbrua, Bodø Hardcore Festival.

    Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

    Topprangert Hotels i Bodø

    • 3 Stjerner
      Hotell
      Thon Hotel Nordlys
      8,9Fantastisk (3 558 vurderinger)
      Bodø, 1.4 km til Sentrum
      fra1 117 kr
      Se priser fra 17 nettsteder
      Se priser
    • 1 Stjerner
      Hotell
      Zefyr Hotel
      8,3Veldig bra (1 722 vurderinger)
      Bodø, 0.5 km til Sentrum
      fra1 430 kr
      Se priser fra 3 nettsteder
      Se priser
    • 3 Stjerner
      Hotell
      Saltstraumen Hotel
      8,1Veldig bra (870 vurderinger)
      Bodø, 10.3 km til Sentrum
      fra1 789 kr
      Se priser fra 3 nettsteder
      Se priser
    • 3 Stjerner
      Hotell
      Kjerringøy Bryggehotell
      8,8Fantastisk (554 vurderinger)
      Bodø, 30.9 km til Sentrum
      fra2 593 kr
      Se priser fra 11 nettsteder
      Se priser
    • 3 Stjerner
      Hotell
      Rica Bodo
      /Ingen vurdering tilgjengelig 
      Bodø, 1.1 km til Sentrum
      fra819 kr
      Se priser fra 1 nettsted
      Se priser
    • 3 Stjerner
      Hotell
      Kjerringoy Rorbusenter
      9,0Fantastisk (250 vurderinger)
      Bodø, 43.9 km til Sentrum
      fra2 349 kr
      Se priser fra 1 nettsted
      Se priser
    • Hotell
      Beiarn Kro Og Hotell
      6,9(7 vurderinger)
      Bodø, 35.8 km til Sentrum
      Velg datoer for å se nøyaktige priser
      Se priser
    • 2 Stjerner
      Hotell
      Vestvatn Villmarksenter
      8,2Veldig bra (5 vurderinger)
      Bodø, 7.7 km til Sentrum
      Velg datoer for å se nøyaktige priser
      Se priser
    • 3 Stjerner
      Hotell
      Kjerringøy Rorbusenter
      8,9Fantastisk (275 vurderinger)
      Bodø, 44.4 km til Sentrum
      Velg datoer for å se nøyaktige priser
      Se priser

    Bodø: andre overnattingssteder

    Destinasjoner nær Kjerringoy Rorbusenter