Billige hoteller i Bora Bora, French Polynesia

  1. Bora Bora Holiday's Lodge and Villa

    3 Stjerner
    9,3Fantastisk (448 vurderinger)
    Bora Bora
    fra  2 152 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
  2. Villa Yrondi

    4 Stjerner
    8,7Fantastisk (332 vurderinger)
    Bora Bora
    fra  3 887 kr
    Se priser fra 5 nettsteder
    • Populært valg

    Intercontinental Hotels Bora Bora Le Moana Resort By Ihg

    4 Stjerner
    9,3Fantastisk (6 786 vurderinger)
    Bora Bora
    fra  7 967 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
  3. The Westin Bora Bora Resort & Spa

    5 Stjerner
    9,3Fantastisk (739 vurderinger)
    Bora Bora
    fra  8 033 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
    • Populært valg

    Hotel Royal Bora Bora

    3 Stjerner
    8,4Veldig bra (3 214 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Populært valg

    Intercontinental Hotels Bora Bora Resort Thalasso Spa By Ihg

    5 Stjerner
    9,4Fantastisk (7 065 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  4. Village Temanuata

    3 Stjerner
    7,8Bra (1 126 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  5. Bora Vaite Lodge

    3 Stjerner
    9,2Fantastisk (177 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  6. The Westin Bora Bora Resort & Spa

    5 Stjerner
    9,2Fantastisk (561 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  7. Bora-Bora

    /Ingen vurdering tilgjengelig 
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  8. Ecolodge And Spa Bora Bora Ma Moana Island

    4 Stjerner
    /Ingen vurdering tilgjengelig 
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  9. Croisière Haumana

    /Ingen vurdering tilgjengelig 
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  10. Bora Bedroom

    /Ingen vurdering tilgjengelig 
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  11. Fare Oeden

    9,5Fantastisk (42 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  12. Eden Beach Hotel Bora Bora

    3 Stjerner
    /Ingen vurdering tilgjengelig 
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  13. Sofitel Bora Bora Private Island

    5 Stjerner
    8,4Veldig bra (16 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  14. Bora Bora Lagoon Resort & Spa

    5 Stjerner
    8,0Veldig bra (5 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  15. Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort

    4 Stjerner
    8,6Fantastisk (380 vurderinger)
    Bora Bora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Prisklasse

Billige hoteller i Bora Bora koster mellom ‎2 152 kr og ‎8 033 kr per natt.

Populære hotellkategorier i Bora Bora

Billige hoteller nær Bora Bora

Disse hotellene kan også være interessante for deg...