fra669 kr
Se priser fra 11 nettsteder
Henann Garden Resort
Henann Garden Resort
Henann Garden Resort
Henann Garden Resort
Henann Garden Resort

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Basseng
  • A/C
fra669 kr
Se priser fra 11 nettsteder

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    fra1 068 kr
    Se priser fra 8 nettsteder
    • Basseng
    • Spa
    • A/C
    fra307 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra390 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • A/C
    fra451 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 442 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    • Restaurant
    fra201 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    fra433 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    fra546 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • A/C
    fra433 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    fra266 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    fra323 kr
    Se priser fra 12 nettsteder

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
924 kr
460 kr
0 kr

Tue, 18.08.26

705 kr

Wed, 19.08.26

683 kr

Thu, 20.08.26

777 kr

Fri, 21.08.26

N/A

Sat, 22.08.26

757 kr

Sun, 23.08.26

N/A

Mon, 24.08.26

N/A

Tue, 25.08.26

701 kr

Wed, 26.08.26

N/A

Thu, 27.08.26

N/A

Fri, 28.08.26

N/A

Sat, 29.08.26

747 kr

Sun, 30.08.26

N/A

Mon, 31.08.26

N/A

Tue, 01.09.26

728 kr

Wed, 02.09.26

755 kr

Thu, 03.09.26

N/A

Fri, 04.09.26

863 kr

Sat, 05.09.26

N/A

Sun, 06.09.26

N/A

Mon, 07.09.26

701 kr

Tue, 08.09.26

N/A

Wed, 09.09.26

712 kr

Thu, 10.09.26

N/A

Fri, 11.09.26

N/A

Sat, 12.09.26

924 kr

Sun, 13.09.26

766 kr

Mon, 14.09.26

N/A

Tue, 15.09.26

N/A

Wed, 16.09.26

N/A

Thu, 17.09.26

N/A

Fri, 18.09.26

N/A

Sat, 19.09.26

748 kr

Sun, 20.09.26

N/A

Mon, 21.09.26

N/A

Tue, 22.09.26

N/A

Wed, 23.09.26

N/A

Thu, 24.09.26

N/A

Fri, 25.09.26

872 kr

Sat, 26.09.26

N/A

Sun, 27.09.26

N/A

Mon, 28.09.26

705 kr

Tue, 29.09.26

N/A

Wed, 30.09.26

N/A

Thu, 01.10.26

N/A

Fri, 02.10.26

N/A

Sat, 03.10.26

N/A

Sun, 04.10.26

N/A

Anmeldelser

8,9
Fantastisk
basert på 11 251 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Balabag

Gjesteanmeldelser

Fantastisk73%
Veldig bra17%
Bra5%
Tilfredsstillende3%
Dårlig2%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar
  • Treningsrom

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Businessenter
  2. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  3. Heis
  4. Treningsrom
  5. Terrasse
  6. Portierservice
  7. Bar
  8. Bassengbar
  9. Utendørsbasseng
  10. Supermarked
  11. Konferanserom
  12. Rom for ikke-røykere

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Strykebrett
  3. Vinduer som kan åpnes
  4. TV
  5. Vannkoker
  6. Aircondition
  7. Skrivebord
  8. Liten lounge
  9. Telefon
  10. Safe på rommet
  11. Kabel-TV
  12. Wi-Fi (rom)

Sportfaciliteiten

  1. Sportshotell

Mat og drikke

  1. Vegetarmat

For barn

  1. Måltider for barn

Område

Boracay Island, Station 2, Balabag, 5608, Fillipinene

Avstand fra Henann Garden Resort

Palenke Market:0.4 km

Reef Riders Wind Surfing Center:0.4 km

Island Mall Old Talipapa:0.7 km

Budget Mart Old Talipapa:0.7 km

Balabag:1 km

VTA:1 km

Roberty and Gloria Tyrol Heritage Museum:1.6 km

Boracay Wetland Conservation Park:1.7 km

Mad Monkey Snorkeling location:3.2 km

Crystal Cove:3.7 km

Iloilo International Airport:139.8 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Boracay Island, Station 2, Balabag, 5608, Fillipinene

Ofte stilte spørsmål om Henann Garden Resort

  • Har Henann Garden Resort et bassengområde?

    Ja, Henann Garden Resort har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Henann Garden Resort?

    Nei, Henann Garden Resort tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Henann Garden Resort?

    Nei, Henann Garden Resort tilbyr ikke parkering.

  • Hvor ligger Henann Garden Resort?

    Henann Garden Resort ligger i Boracay Island, Station 2, 5608, Balabag, Fillipinene.

  • Hvilke populære attraksjoner finnes i nærheten av Henann Garden Resort?

    Nærliggende attraksjoner til Henann Garden Resort inkluderer Station 2 Boracay, Station 1 Boracay, Station 3 Boracay, White beach.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Balabag

  • Feliz Hotel Boracay
    fra340 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
  • Boracay Amor Apartments
    fra347 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
  • The Piccolo Hotel of Boracay
    fra320 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
  • The District Boracay
    fra818 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
  • Shore Time Hotel Boracay
    fra239 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
  • The Orient Beach Boracay
    fra142 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
  • Jony's Beach Resort
    fra536 kr
    Se priser fra 4 nettsteder
  • Boracay Haven Resort
    fra433 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
  • Populært valg
    Red Coconut Beach Hotel
    fra831 kr
    Se priser fra 13 nettsteder

Destinasjoner nær Henann Garden Resort