Se priser fra 10 nettsteder
fra413 kr
Hostal Sonia
Hostal Sonia
Hostal Sonia
Hostal Sonia
Hostal Sonia

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • A/C
  • Parkering
Se priser fra 10 nettsteder
fra413 kr

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra482 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra1 137 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra1 004 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra677 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    Se priser fra 10 nettsteder
    fra525 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    Se priser fra 12 nettsteder
    fra346 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    Se priser fra 13 nettsteder
    fra467 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    Se priser fra 12 nettsteder
    fra3 068 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra692 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra684 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • A/C
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
724 kr
360 kr
0 kr

ma., 26.10.26

724 kr

ti., 27.10.26

720 kr

on., 28.10.26

616 kr

to., 29.10.26

N/A

fr., 30.10.26

N/A

lø., 31.10.26

N/A

sø., 01.11.26

N/A

ma., 02.11.26

482 kr

ti., 03.11.26

645 kr

on., 04.11.26

N/A

to., 05.11.26

446 kr

fr., 06.11.26

N/A

lø., 07.11.26

N/A

sø., 08.11.26

N/A

ma., 09.11.26

N/A

ti., 10.11.26

N/A

on., 11.11.26

N/A

to., 12.11.26

N/A

fr., 13.11.26

N/A

lø., 14.11.26

N/A

sø., 15.11.26

N/A

ma., 16.11.26

N/A

ti., 17.11.26

N/A

on., 18.11.26

N/A

to., 19.11.26

N/A

fr., 20.11.26

N/A

lø., 21.11.26

N/A

sø., 22.11.26

N/A

ma., 23.11.26

N/A

ti., 24.11.26

N/A

on., 25.11.26

N/A

to., 26.11.26

N/A

fr., 27.11.26

N/A

lø., 28.11.26

N/A

sø., 29.11.26

N/A

ma., 30.11.26

N/A

ti., 01.12.26

N/A

on., 02.12.26

N/A

to., 03.12.26

N/A

fr., 04.12.26

N/A

lø., 05.12.26

N/A

sø., 06.12.26

N/A

ma., 07.12.26

N/A

ti., 08.12.26

N/A

on., 09.12.26

N/A

to., 10.12.26

N/A

fr., 11.12.26

N/A

lø., 12.12.26

N/A

sø., 13.12.26

N/A

ma., 14.12.26

N/A

ti., 15.12.26

N/A

on., 16.12.26

N/A

to., 17.12.26

N/A

fr., 18.12.26

N/A

lø., 19.12.26

N/A

sø., 20.12.26

N/A

ma., 21.12.26

N/A

ti., 22.12.26

N/A

on., 23.12.26

N/A

to., 24.12.26

N/A

fr., 25.12.26

N/A

lø., 26.12.26

N/A

Anmeldelser

8,0
Veldig bra
basert på 3 710 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Granada

Gjesteanmeldelser

Fantastisk41%
Veldig bra26%
Bra8%
Ganske bra8%
Dårlig17%

Topp fasiliteter

  • WiFi
  • A/C
  • Parkering
  • TV / underholdning
  • Rom for ikke-røykere

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Heis
  2. Parkering
  3. Kjæledyr tillatt
  4. Rom for ikke-røykere
  5. Lege på stedet
  6. Gratis WiFi på offentlige områder
  7. Bagasjeoppbevaring
  8. Daglig rengjøring
  9. Rengjøring
  10. Wi-fi
  11. Frokost
  12. Grundig rengjøring

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. TV
  4. Sentralvarme
  5. Aircondition
  6. Skrivebord
  7. Liten lounge
  8. Telefon
  9. Safe på rommet
  10. Kabel-TV
  11. Wi-Fi (rom)
  12. Allergivennlig sengetøy

Hotellets egenskaper

  1. Familievennlig

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset adkomst

Område

C. Gran Vía de Colón, 38, 3º Piso, 18010, Granada, Spania

Avstand fra Hostal Sonia

Royal Chapel:0.4 km

Granada:0.5 km

Palace Of Charles V:0.9 km

Granada Airport Federico Garcia Lorca:15.8 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

C. Gran Vía de Colón, 38, 3º Piso, 18010, Granada, Spania

Ofte stilte spørsmål om Hostal Sonia

  • Har Hostal Sonia et bassengområde?

    Nei, Hostal Sonia har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Hostal Sonia?

    Ja, Hostal Sonia har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Hostal Sonia?

    Ja, Hostal Sonia tilbyr Parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Hostal Sonia?

    Innsjekking på Hostal Sonia er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Hostal Sonia?

    Hostal Sonia ligger i C. Gran Vía de Colón, 38, 3º Piso, 18010, Granada, Spania.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Granada

  • Occidental Granada
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra611 kr
  • Hotel Abades Nevada Palace
    Se priser fra 18 nettsteder
    fra499 kr
  • Checkin Camino de Granada
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra575 kr
  • Sercotel Palacio de los Gamboa
    Se priser fra 10 nettsteder
    fra599 kr
  • Hotel Macià Real de la Alhambra
    Se priser fra 11 nettsteder
    fra568 kr
  • Porcel Sabica
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra530 kr
  • Parador de Granada
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra2 908 kr
  • Boutique Hotel Luna Granada Centro
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Destinasjoner nær Hostal Sonia