


1 / 72
Ashley Quarters Hotel er et 2-stjerners hotell i Florence som tilbyr en unik og uavhengig hotellsjarm. Hotellet er dyrevennlig og har et sesongåpent utendørsbasseng samt et piknikområde med grill. Hotellet ligger i nærheten av Turfway Park, Creation Museum og Ark Encounter. Gjestene kan låne fra et omfattende DVD-bibliotek og bo i romslige rom i leilighetsstil med fullt utstyrte kjøkken. Hotellet har en vurderingsscore på 8,9 basert på over 3000 anmeldelser, hvor atmosfære, opplevelse og beliggenhet trekkes frem som positive sider av gjestene.
Avstand fra Ashley Quarters Hotel
Florence Y’All Water Tower:2.9 km
Florence:3.2 km
Concourse B:4.2 km
UC Health Stadium:4.2 km
Cincinnati/Northern Kentucky International Airport:4.5 km
Paycor Stadium:13 km
Great American Ball Park:13.7 km
TQL Stadium:13.8 km
Heritage Bank Center:13.9 km
Music Hall:13.9 km
Creation Museum:15.2 km
Cincinnati Art Museum:15.6 km
Ja, Ashley Quarters Hotel har 2 bassengområdet.
Ja, Ashley Quarters Hotel har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.
Ja, Ashley Quarters Hotel tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.
Ashley Quarters Hotel ligger i 4880 Houston Rd, 41042, Florence, USA.
Nærliggende attraksjoner til Ashley Quarters Hotel inkluderer Cincinnati Northern Kentucky International Airport, Cincinnati Municipal Lunken Airport.
Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.