


1 / 50
Det 3-stjerners Highliner Hotel & Conference Centre er den høyeste bygningen i Prince Rupert og tilbyr panoramautsikt over havnen og fjellene fra hver roms private balkong. Hotellet ligger rett overfor havnefronten og gir gangavstand til butikker, restauranter og fergeterminalene til Alaska i sentrum. Det har den tilhørende restauranten First Avenue Bistro, dyrevennlige rom med vinylgulv og suiter i business-klasse med fullt utstyrt kjøkken. Hotellet har en vurderingsskår på 6,7 basert på over 1 500 anmeldelser, hvor gjester spesielt trekker frem WiFi, beliggenhet og utsikt som positive sider.
Avstand fra Highliner Hotel & Conference Centre
Kwinitsa Station Museum:0.3 km
Prince Rupert Fire Museum:0.6 km
Museum of Northern British Columbia:0.7 km
Prince Rupert:0.8 km
Art Studio:0.8 km
Workers' Memorial:0.9 km
Sons of Norway Vinland Lodge 28:0.9 km
Prince Rupert:1.9 km
Entrance-Bc Ferries-Prince Rupert Terminal:2.5 km
Vancouver International Airport:753.3 km
Nei, Highliner Hotel & Conference Centre har ingen bassengområder.
Ja, Highliner Hotel & Conference Centre har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.
Ja, Highliner Hotel & Conference Centre tilbyr Parkering for gjester.
Highliner Hotel & Conference Centre ligger i 815 1st Ave W, V8J1B3, Prince Rupert, Canada.
Avbestillingsreglene til Highliner Hotel & Conference Centre varierer avhengig av romtype og bookingbetingelser.
Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.