Velg datoer for å se nøyaktige priser
Hotel Loenfjord Loen
Hotel Loenfjord Loen
Hotel Loenfjord Loen
Hotel Loenfjord Loen
Hotel Loenfjord Loen

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Parkering
  • Restaurant
Velg datoer for å se nøyaktige priser

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra4 719 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Restaurant
    fra1 388 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Parkering
    • Restaurant
    fra1 218 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    fra1 194 kr
    Se priser fra 8 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Restaurant
    fra2 151 kr
    Se priser fra 4 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra1 103 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra1 441 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Restaurant
    fra2 192 kr
    Se priser fra 2 nettsteder

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
2 735 kr
1 370 kr
0 kr

Man., 17.08.26

N/A

Tir., 18.08.26

N/A

Ons., 19.08.26

N/A

Tor., 20.08.26

N/A

Fre., 21.08.26

N/A

Lør., 22.08.26

2 735 kr

Søn., 23.08.26

N/A

Man., 24.08.26

N/A

Tir., 25.08.26

N/A

Ons., 26.08.26

N/A

Tor., 27.08.26

N/A

Fre., 28.08.26

N/A

Lør., 29.08.26

2 735 kr

Søn., 30.08.26

N/A

Man., 31.08.26

N/A

Tir., 01.09.26

N/A

Ons., 02.09.26

N/A

Tor., 03.09.26

N/A

Fre., 04.09.26

N/A

Lør., 05.09.26

N/A

Søn., 06.09.26

N/A

Man., 07.09.26

N/A

Tir., 08.09.26

N/A

Ons., 09.09.26

N/A

Tor., 10.09.26

N/A

Fre., 11.09.26

N/A

Lør., 12.09.26

N/A

Søn., 13.09.26

N/A

Man., 14.09.26

N/A

Tir., 15.09.26

N/A

Ons., 16.09.26

N/A

Tor., 17.09.26

N/A

Fre., 18.09.26

N/A

Lør., 19.09.26

N/A

Søn., 20.09.26

N/A

Man., 21.09.26

N/A

Tir., 22.09.26

N/A

Ons., 23.09.26

N/A

Tor., 24.09.26

N/A

Fre., 25.09.26

N/A

Lør., 26.09.26

N/A

Søn., 27.09.26

N/A

Man., 28.09.26

N/A

Tir., 29.09.26

N/A

Ons., 30.09.26

N/A

Tor., 01.10.26

N/A

Fre., 02.10.26

N/A

Lør., 03.10.26

N/A

Søn., 04.10.26

N/A

Man., 05.10.26

N/A

Tir., 06.10.26

N/A

Ons., 07.10.26

N/A

Tor., 08.10.26

N/A

Anmeldelser

7,9
Bra
basert på 2 063 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Loen

Gjesteanmeldelser

Fantastisk41%
Veldig bra30%
Bra11%
Tilfredsstillende11%
Dårlig7%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Parkering
  • Restaurant
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Kafé
  2. Arkade/videospill
  3. Ankomsthall/lobby
  4. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  5. Parkering
  6. Terrasse
  7. Bar
  8. Konferanserom
  9. Rom for ikke-røykere
  10. Restaurant
  11. 24-timers resepsjon
  12. Strand

For barn

  1. Sprinkelseng
  2. Måltider for barn

Romfasiliteter

  1. Peis
  2. Badekar
  3. Bad med dusj
  4. Vinduer som kan åpnes
  5. TV
  6. Hårføner
  7. Sentralvarme
  8. Radio
  9. Satelitt-TV
  10. Skrivebord
  11. Liten lounge

Sportfaciliteiten

  1. Sykkelutleie
  2. Hesteridning
  3. Skisport
  4. Turstier
  5. Fiske

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset parkering

Område

Fjordvegen 1047, 6789, Loen, Norge

Avstand fra Hotel Loenfjord Loen

Loen:0.3 km

Loen Skylift:0.6 km

Singerheimen:4.6 km

Høgrenningsetra:8.7 km

Jostedalsbreen National Park Centre:11.6 km

Sigdestadsseter:15.3 km

Kjenndalsbreen:17.3 km

Marriage Stone Virgen:18.6 km

Bjorli:82.7 km

Ålesund Airport, Vigra:85.7 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Fjordvegen 1047, 6789, Loen, Norge

Ofte stilte spørsmål om Hotel Loenfjord Loen

  • Har Hotel Loenfjord Loen et bassengområde?

    Nei, Hotel Loenfjord Loen har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Hotel Loenfjord Loen?

    Nei, Hotel Loenfjord Loen tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Hotel Loenfjord Loen?

    Ja, Hotel Loenfjord Loen tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hvor ligger Hotel Loenfjord Loen?

    Hotel Loenfjord Loen ligger i Fjordvegen 1047, 6789, Loen, Norge.

  • Hvilke populære attraksjoner finnes i nærheten av Hotel Loenfjord Loen?

    Nærliggende attraksjoner til Hotel Loenfjord Loen inkluderer Geirangerfjord, Strandafjellet, Stryn Vinterski, Sandane Airport, Anda, Briksdal, Briksdalsbre, Hornindalsvatnet, De syv søstre.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Loen

  • Cottage - Boeanedsetra
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Camping & Bungalow Folven
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Loenfjord
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Vollsnes Feriehus Stryn
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Loen: andre overnattingssteder

Populære hotellkategorier i Loen

Destinasjoner nær Hotel Loenfjord Loen