Se priser fra 6 nettsteder
fra983 kr
Hotel Schani UNO City
Hotel Schani UNO City
Hotel Schani UNO City
Hotel Schani UNO City
Hotel Schani UNO City

Om Hotel Schani UNO City

Hotel Schani UNO City er et 4-stjerners hotell i Wien med et «Vienna Spy»-historiefortellingskonsept og moderne design med frodige grøntområder. Hotellet ligger en 5-minutters spasertur fra metrostasjonen og tilbyr enkel tilgang til Vienna International Centre. Hotellet har en livlig bar og restaurant, en rolig hage og terrasse, samt en digital innsjekkingsprosess med mobilnøkkel. Gjestene kan nyte en eksepsjonell frokostbuffé. Hotellet har en vurderingsscore på 9,2 basert på over 3000 anmeldelser, hvor atmosfære, opplevelse og restauranten trekkes frem som positive punkter av gjestene.

Dette sammendraget ble laget av KI og er kanskje ikke 100 % nøyaktig.

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • A/C
  • Restaurant
Se priser fra 6 nettsteder
fra983 kr

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    • Restaurant
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 11 nettsteder
    fra1 050 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra1 010 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 20 nettsteder
    fra388 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra1 212 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    Se priser fra 19 nettsteder
    fra809 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra811 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • A/C
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra1 288 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 11 nettsteder
    fra1 422 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra834 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 12 nettsteder
    fra570 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
4 987 kr
2 495 kr
0 kr

ma., 12.10.26

1 545 kr

ti., 13.10.26

1 411 kr

on., 14.10.26

1 523 kr

to., 15.10.26

1 241 kr

fr., 16.10.26

993 kr

lø., 17.10.26

4 987 kr

sø., 18.10.26

3 821 kr

ma., 19.10.26

4 338 kr

ti., 20.10.26

1 126 kr

on., 21.10.26

N/A

to., 22.10.26

N/A

fr., 23.10.26

N/A

lø., 24.10.26

N/A

sø., 25.10.26

N/A

ma., 26.10.26

N/A

ti., 27.10.26

868 kr

on., 28.10.26

N/A

to., 29.10.26

N/A

fr., 30.10.26

948 kr

lø., 31.10.26

917 kr

sø., 01.11.26

1 363 kr

ma., 02.11.26

N/A

ti., 03.11.26

1 770 kr

on., 04.11.26

1 088 kr

to., 05.11.26

N/A

fr., 06.11.26

N/A

lø., 07.11.26

1 012 kr

sø., 08.11.26

N/A

ma., 09.11.26

N/A

ti., 10.11.26

3 781 kr

on., 11.11.26

1 327 kr

to., 12.11.26

N/A

fr., 13.11.26

N/A

lø., 14.11.26

N/A

sø., 15.11.26

N/A

ma., 16.11.26

N/A

ti., 17.11.26

N/A

on., 18.11.26

1 466 kr

to., 19.11.26

N/A

fr., 20.11.26

N/A

lø., 21.11.26

N/A

sø., 22.11.26

N/A

ma., 23.11.26

N/A

ti., 24.11.26

N/A

on., 25.11.26

N/A

to., 26.11.26

N/A

fr., 27.11.26

N/A

lø., 28.11.26

N/A

sø., 29.11.26

N/A

ma., 30.11.26

926 kr

ti., 01.12.26

1 205 kr

on., 02.12.26

N/A

to., 03.12.26

N/A

fr., 04.12.26

N/A

lø., 05.12.26

N/A

sø., 06.12.26

N/A

ma., 07.12.26

1 204 kr

ti., 08.12.26

N/A

on., 09.12.26

N/A

to., 10.12.26

N/A

fr., 11.12.26

N/A

lø., 12.12.26

N/A

Anmeldelser

9,2
Fantastisk
basert på 3 693 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Wien

Gjesteanmeldelser

Fantastisk81%
Veldig bra14%
Bra1%
Ganske bra3%
Dårlig1%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Kafé
  2. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  3. Heis
  4. Bar
  5. Konferanserom
  6. Rom for ikke-røykere
  7. Restaurant
  8. 24-timers resepsjon
  9. Snackbar
  10. Rom for allergikere
  11. Lege på stedet
  12. Concierge

For barn

  1. Sprinkelseng
  2. Måltider for barn

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Hårføner
  3. Sentralvarme
  4. Vannkoker
  5. Aircondition
  6. Sminkespeil
  7. Radio
  8. Skrivebord
  9. Telefon
  10. Safe på rommet
  11. Inkludert wi-fi på rommet
  12. Garderobe

Sportfaciliteiten

  1. Sykkelutleie

Hotellets egenskaper

  1. Familievennlig

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset parkering

Område

Wagramer Str. 16, 1220, Wien, Østerrike

Avstand fra Hotel Schani UNO City

Wien:4.6 km

Saint Stephen's Cathedral:4.6 km

Imperial Crypt:4.9 km

Hofburg Palace:5.1 km

Vienna State Opera:5.2 km

Museum Of Art History:5.5 km

Schonbrunn Palace:9.7 km

Vienna International Airport:17.6 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Wagramer Str. 16, 1220, Wien, Østerrike

Ofte stilte spørsmål om Hotel Schani UNO City

  • Har Hotel Schani UNO City et bassengområde?

    Nei, Hotel Schani UNO City har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Hotel Schani UNO City?

    Nei, Hotel Schani UNO City tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Hotel Schani UNO City?

    Ja, Hotel Schani UNO City tilbyr Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hvor ligger Hotel Schani UNO City?

    Hotel Schani UNO City ligger i Wagramer Str. 16, 1220, Wien, Østerrike.

  • Hvilke populære attraksjoner finnes i nærheten av Hotel Schani UNO City?

    Nærliggende attraksjoner til Hotel Schani UNO City inkluderer Innere Stadt, Hauptbahnhof Wien, Vienna Airport, Wien Mitte - The Mall, Landstraße, Neubau, Leopoldstadt, Rathauspark.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Wien

  • Jaz in the City Vienna
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra994 kr
  • Hotel Zeitgeist Vienna Hauptbahnhof
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra671 kr
  • ibis Wien Mariahilf
    Se priser fra 18 nettsteder
    fra583 kr
  • Hilton Vienna Waterfront
    Se priser fra 13 nettsteder
    fra1 512 kr
  • Hotel Strudlhof Vienna
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra703 kr
  • Somerset Schoenbrunn Vienna
    Se priser fra 10 nettsteder
    fra735 kr
  • Boutique Hotel Das Tigra
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra995 kr
  • Hotel Austria
    Se priser fra 7 nettsteder
    fra1 568 kr

Destinasjoner nær Hotel Schani UNO City