Se priser fra 11 nettsteder
fra1 061 kr
Imperial Hotel
Imperial Hotel
Imperial Hotel
Imperial Hotel
Imperial Hotel

Om Imperial Hotel

Det 4-stjerners Imperial Hotel Tenby er bygget inn i Tenbys eldgamle steinmurer og tilbyr et unikt opphold med havutsikt fra klippetoppen. Hotellet ligger bare minutter fra hovedgaten i Tenby og gir direkte tilgang til South Beach. Gjestene kan spise i restauranten og baren med strandutsikt eller slappe av på utendørsterrassen. Hotellet er hundevennlig og har nylig renoverte rom. Det har en vurderingsscore på 8,2 basert på over 1 000 anmeldelser, hvor gjestene spesielt trekker frem aktiviteter, WiFi og beliggenheten som positive sider.

Dette sammendraget ble laget av KI og er kanskje ikke 100 % nøyaktig.

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
Se priser fra 11 nettsteder
fra1 061 kr

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    • Hotellbar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Restaurant
    • Hotellbar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Hotellbar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Hotellbar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Restaurant
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
1 918 kr
960 kr
0 kr

ma., 19.10.26

1 138 kr

ti., 20.10.26

1 138 kr

on., 21.10.26

1 138 kr

to., 22.10.26

N/A

fr., 23.10.26

1 347 kr

lø., 24.10.26

1 883 kr

sø., 25.10.26

1 030 kr

ma., 26.10.26

1 165 kr

ti., 27.10.26

1 473 kr

on., 28.10.26

1 475 kr

to., 29.10.26

1 126 kr

fr., 30.10.26

1 361 kr

lø., 31.10.26

1 682 kr

sø., 01.11.26

N/A

ma., 02.11.26

N/A

ti., 03.11.26

N/A

on., 04.11.26

N/A

to., 05.11.26

N/A

fr., 06.11.26

N/A

lø., 07.11.26

N/A

sø., 08.11.26

N/A

ma., 09.11.26

N/A

ti., 10.11.26

N/A

on., 11.11.26

N/A

to., 12.11.26

N/A

fr., 13.11.26

N/A

lø., 14.11.26

1 918 kr

sø., 15.11.26

N/A

ma., 16.11.26

N/A

ti., 17.11.26

N/A

on., 18.11.26

N/A

to., 19.11.26

N/A

fr., 20.11.26

1 517 kr

lø., 21.11.26

1 685 kr

sø., 22.11.26

N/A

ma., 23.11.26

N/A

ti., 24.11.26

N/A

on., 25.11.26

N/A

to., 26.11.26

N/A

fr., 27.11.26

N/A

lø., 28.11.26

1 684 kr

sø., 29.11.26

N/A

ma., 30.11.26

N/A

ti., 01.12.26

N/A

on., 02.12.26

N/A

to., 03.12.26

N/A

fr., 04.12.26

N/A

lø., 05.12.26

N/A

sø., 06.12.26

N/A

ma., 07.12.26

N/A

ti., 08.12.26

N/A

on., 09.12.26

N/A

to., 10.12.26

N/A

fr., 11.12.26

N/A

lø., 12.12.26

1 693 kr

sø., 13.12.26

N/A

ma., 14.12.26

N/A

ti., 15.12.26

N/A

on., 16.12.26

N/A

to., 17.12.26

N/A

fr., 18.12.26

N/A

lø., 19.12.26

1 693 kr

Anmeldelser

8,4
Veldig bra
basert på 1 939 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Tenby

Gjesteanmeldelser

Fantastisk29%
Veldig bra25%
Bra16%
Ganske bra15%
Dårlig15%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Ankomsthall/lobby
  2. Heis
  3. Terrasse
  4. Portierservice
  5. Kjæledyr tillatt
  6. Konferanserom
  7. Rom for ikke-røykere
  8. 24-timers resepsjon
  9. Strand
  10. Wi-Fi i lobbyen
  11. Gratis WiFi på offentlige områder
  12. Bagasjeoppbevaring

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Strykebrett
  3. Vinduer som kan åpnes
  4. TV
  5. Hårføner
  6. Sentralvarme
  7. Vannkoker
  8. Aircondition
  9. Skrivebord
  10. Kabel-TV
  11. Wi-Fi (rom)
  12. Inkludert wi-fi på rommet

Sportfaciliteiten

  1. Golfbane

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelig utstyr for døve

For barn

  1. Måltider for barn

Område

The Parragon, Tenby, SA707HR, Storbritannia

Avstand fra Imperial Hotel

Tenby:0.4 km

St Catherine's Fort:0.5 km

Tenby:0.6 km

Manor Wildlife Park:5 km

Manorbier Castle:7.5 km

Folly Farm:8.5 km

Carew Castle:9.6 km

Lamphey Bishop's Palace:11.6 km

Upton Castle:12.2 km

Pembroke Castle:15.3 km

Picton Castle:18.1 km

Cardiff Airport:98.6 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

The Parragon, Tenby, SA707HR, Storbritannia

Ofte stilte spørsmål om Imperial Hotel

  • Har Imperial Hotel et bassengområde?

    Nei, Imperial Hotel har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Imperial Hotel?

    Ja, Imperial Hotel har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Imperial Hotel?

    Nei, Imperial Hotel tilbyr ikke parkering.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Imperial Hotel?

    Innsjekking på Imperial Hotel er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Imperial Hotel?

    Imperial Hotel ligger i The Parragon, SA707HR, Tenby, Storbritannia.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Tenby

  • Tenby House
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • The Dunes
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • The Town Crier
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Royal Lion Hotel
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Populært valg
    Trefloyne Manor
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • OYO Timothy's
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Billycan
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Ashby House
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Tenby: andre overnattingssteder

Populære hotellkategorier i Tenby

Destinasjoner nær Imperial Hotel