Se priser fra 11 nettsteder
fra3 084 kr
Thon Hotel Svolvær
Thon Hotel Svolvær
Thon Hotel Svolvær
Thon Hotel Svolvær
Thon Hotel Svolvær

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
Se priser fra 11 nettsteder
fra3 084 kr

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Restaurant
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra1 133 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra1 907 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 9 nettsteder
    fra604 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 11 nettsteder
    fra644 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Hotellbar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Restaurant
    Se priser fra 10 nettsteder
    fra1 959 kr

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
5 990 kr
2 995 kr
0 kr

ma., 19.10.26

3 020 kr

ti., 20.10.26

3 229 kr

on., 21.10.26

3 360 kr

to., 22.10.26

2 481 kr

fr., 23.10.26

3 174 kr

lø., 24.10.26

2 713 kr

sø., 25.10.26

2 732 kr

ma., 26.10.26

2 635 kr

ti., 27.10.26

2 668 kr

on., 28.10.26

2 998 kr

to., 29.10.26

3 130 kr

fr., 30.10.26

2 957 kr

lø., 31.10.26

2 751 kr

sø., 01.11.26

3 382 kr

ma., 02.11.26

3 387 kr

ti., 03.11.26

3 491 kr

on., 04.11.26

3 358 kr

to., 05.11.26

3 690 kr

fr., 06.11.26

3 488 kr

lø., 07.11.26

3 690 kr

sø., 08.11.26

3 428 kr

ma., 09.11.26

3 228 kr

ti., 10.11.26

3 384 kr

on., 11.11.26

3 495 kr

to., 12.11.26

3 738 kr

fr., 13.11.26

3 716 kr

lø., 14.11.26

3 681 kr

sø., 15.11.26

3 407 kr

ma., 16.11.26

3 395 kr

ti., 17.11.26

3 441 kr

on., 18.11.26

3 482 kr

to., 19.11.26

3 608 kr

fr., 20.11.26

3 724 kr

lø., 21.11.26

3 695 kr

sø., 22.11.26

3 410 kr

ma., 23.11.26

N/A

ti., 24.11.26

N/A

on., 25.11.26

3 408 kr

to., 26.11.26

3 714 kr

fr., 27.11.26

N/A

lø., 28.11.26

5 990 kr

sø., 29.11.26

3 421 kr

ma., 30.11.26

3 384 kr

ti., 01.12.26

3 199 kr

on., 02.12.26

3 190 kr

to., 03.12.26

3 277 kr

fr., 04.12.26

3 327 kr

lø., 05.12.26

3 263 kr

sø., 06.12.26

3 067 kr

ma., 07.12.26

3 034 kr

ti., 08.12.26

3 039 kr

on., 09.12.26

3 191 kr

to., 10.12.26

3 421 kr

fr., 11.12.26

3 321 kr

lø., 12.12.26

3 407 kr

sø., 13.12.26

2 943 kr

ma., 14.12.26

3 097 kr

ti., 15.12.26

3 200 kr

on., 16.12.26

3 048 kr

to., 17.12.26

3 360 kr

fr., 18.12.26

3 395 kr

lø., 19.12.26

3 386 kr

Anmeldelser

9,2
Fantastisk
basert på 2 770 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Svolvær

Gjesteanmeldelser

Fantastisk94%
Veldig bra5%
Bra1%
Ganske bra0%
Dårlig0%

Topp fasiliteter

  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar
  • Treningsrom

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Businessenter
  2. Heis
  3. Treningsrom
  4. Parkering
  5. Terrasse
  6. Kjæledyr tillatt
  7. Bar
  8. Konferanserom
  9. Rom for ikke-røykere
  10. Restaurant
  11. 24-timers resepsjon
  12. Vaskeritjeneste

For barn

  1. Sprinkelseng
  2. Måltider for barn

Tilgjengelighet

  1. Rullestolvennlig
  2. Tilgjengelighetstilpasset parkering
  3. Tilgjengelig utstyr for døve

Velvære

  1. Sauna

Romfasiliteter

  1. Hårføner
  2. Sentralvarme
  3. Aircondition
  4. Skrivebord
  5. Safe på rommet
  6. Kabel-TV
  7. Allergivennlig sengetøy
  8. Kaffemaskin
  9. Lydisolering
  10. Brannslukningsapparat
  11. Røykvarsler

Sportfaciliteiten

  1. Sportshotell

Hotellets egenskaper

  1. Familievennlig

Område

Avisgata 1, 8300, Svolvær, Norge

Avstand fra Thon Hotel Svolvær

Svolvær:0.6 km

Evenes Airport:91.5 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Avisgata 1, 8300, Svolvær, Norge

Ofte stilte spørsmål om Thon Hotel Svolvær

  • Har Thon Hotel Svolvær et bassengområde?

    Nei, Thon Hotel Svolvær har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Thon Hotel Svolvær?

    Ja, Thon Hotel Svolvær har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Thon Hotel Svolvær?

    Ja, Thon Hotel Svolvær tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hvor ligger Thon Hotel Svolvær?

    Thon Hotel Svolvær ligger i Avisgata 1, 8300, Svolvær, Norge.

  • Hvilke populære attraksjoner finnes i nærheten av Thon Hotel Svolvær?

    Nærliggende attraksjoner til Thon Hotel Svolvær inkluderer Leknes Airport, Svolvær Airport, Helle, Stokmarknes Skagen Airport, Lofoten Krigsminnenmuseum.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Svolvær

  • Rorbuanlegget Svolvær Havn
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra2 481 kr
  • Hotel Aurora
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Marina Hotel Lofoten
    Se priser fra 11 nettsteder
    fra722 kr
  • Rorbuene SvolvÆr Havn
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Skårungen
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra1 728 kr
  • Nyvågar Rorbuhotell
    Se priser fra 2 nettsteder
    fra1 477 kr
  • Lofoten Turist- Og Rorbusenter
    Se priser fra 5 nettsteder
    fra1 541 kr
  • Populært valg
    Henningsvær Bryggehotell - by Classic Norway Hotels
    Se priser fra 5 nettsteder
    fra1 573 kr

Destinasjoner nær Thon Hotel Svolvær