fra1 287 kr
Se priser fra 16 nettsteder
Vangelis Hotel & Suites
Vangelis Hotel & Suites
Vangelis Hotel & Suites
Vangelis Hotel & Suites
Vangelis Hotel & Suites

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Basseng
  • Spa
fra1 287 kr
Se priser fra 16 nettsteder

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 372 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 362 kr
    Se priser fra 4 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 589 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 091 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra966 kr
    Se priser fra 6 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    fra1 743 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra3 707 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    • Basseng
    • Spa
    • Parkering
    fra1 394 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 769 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra1 041 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra784 kr
    Se priser fra 3 nettsteder

Anmeldelser

9,0
Fantastisk
basert på 2 872 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Protaras

Gjesteanmeldelser

Fantastisk63%
Veldig bra18%
Bra8%
Tilfredsstillende6%
Dårlig5%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • Spa
  • Parkering
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar
  • Treningsrom

Alle fasiliteter

Velvære

  1. Skjønnhetssalong
  2. Dampbad
  3. Massasje
  4. Sauna
  5. Kroppsbehandlinger
  6. Hamam i spa
  7. Kroppsskrubb
  8. Kroppsinnpakning

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Businessenter
  2. Kafé
  3. Arkade/videospill
  4. Ankomsthall/lobby
  5. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  6. Treningsrom
  7. Parkering
  8. Terrasse
  9. Bar
  10. Utendørsbasseng
  11. Innendørsbasseng
  12. Hotellsafe

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. Sentralvarme
  4. Vannkoker
  5. Aircondition
  6. Minibar
  7. Radio
  8. Satelitt-TV
  9. Skrivebord
  10. Telefon
  11. Safe på rommet

Sportfaciliteiten

  1. Volleyball
  2. Skyttersport
  3. Sykkelutleie
  4. Sportshotell
  5. Tennisbane ute
  6. Bordtennis
  7. Yoga

For barn

  1. Lekeplass
  2. Barneklubb
  3. Barn overnatter uten ekstra kostnad
  4. Måltider for barn

Type hotell

  1. Øko-vennlig hotell

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset parkering

Område

Hotels Avenue 34 A, Protaras, 5315, Kypros

Avstand fra Vangelis Hotel & Suites

Protaras:0.2 km

Δημοτικό Στάδιο Αγίας Νάπας:4.4 km

Sea Caves near Cape Greсo:5.1 km

Thalassa Municipal Museum:5.5 km

Tasos Markou Stadium:6.2 km

Δημοτικό Στάδιο Σωτήρας:10.6 km

Κοινοτικό Στάδιο Φρενάρους:12.5 km

Κοινοτικό Στάδιο Λιοπετρίου:14.6 km

Church Of St. George Of The Greeks:15.7 km

Othello's Tower:16 km

Larnaca International Airport – Glafcos Clerides:42.7 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Hotels Avenue 34 A, Protaras, 5315, Kypros

Ofte stilte spørsmål om Vangelis Hotel & Suites

  • Har Vangelis Hotel & Suites et bassengområde?

    Ja, Vangelis Hotel & Suites har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Vangelis Hotel & Suites?

    Nei, Vangelis Hotel & Suites tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Vangelis Hotel & Suites?

    Ja, Vangelis Hotel & Suites tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Vangelis Hotel & Suites?

    Innsjekking på Vangelis Hotel & Suites er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Vangelis Hotel & Suites?

    Vangelis Hotel & Suites ligger i Hotels Avenue 34 A, 5315, Protaras, Kypros.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Protaras

  • Pernera Beach Hotel
    fra4 949 kr
    Se priser fra 2 nettsteder
  • Flamingo Paradise Beach Hotel - Adults Only
    fra1 733 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
  • Toxotis Hotel
    fra796 kr
    Se priser fra 8 nettsteder
  • Sunrise Pearl Hotel & Spa
    fra3 707 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
  • Tsokkos Protaras Beach Hotel
    fra1 506 kr
    Se priser fra 5 nettsteder
  • Antigoni Hotel
    fra1 285 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
  • Papouis Protaras Hotel
    fra1 021 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
  • Papantonia Hotel
    fra1 118 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
  • Vangelis Hotel & Suites
    fra1 287 kr
    Se priser fra 16 nettsteder

Destinasjoner nær Vangelis Hotel & Suites