Nyt lyse og luftige rom med klassisk innredning og møbler, noen med pittoresk havutsikt.
Dette luksushotellet ligger i en bygning fra 1884, med utsikt over havnen og tilbyr raffinerte rom.
Familier ønskes velkommen med åpne armer, og kan nyte romslige rom og en lekeplass rett over gaten.
Slapp av i pianobaren ved lobbyen eller nyt livemusikk på nattklubben i helgene.
Hotellets varme og innbydende atmosfære får gjestene til å føle seg hjemme, og gir et avslappende og hyggelig opphold.
Gjestene roser konsekvent det vennlige og imøtekommende personalet, som strekker seg langt for å sikre et hyggelig opphold.
Nyt en privat strand, badstue og andre rekreasjonsfasiliteter for et avslappende opphold.
Dette sjarmerende hotellet ligger nær Staverns havn med utsikt over Skagerrak.
Par som søker en romantisk flukt vil sette pris på hotellets intime atmosfære og fantastiske havutsikt.
Nyt havneutsikten og et måltid på den elegante restauranten, slapp av i den koselige pianobaren, eller nyt en drink i den livlige puben.
Dette hotellet har en praktisk beliggenhet nær Fredriksvern kirke og Stavern turistinformasjon.
Nyt à la carte-retter med fokus på sjømat på hotellets restaurant.
Utforsk attraksjoner i nærheten som Fredriksvern orlogsstasjon, Stavernsodden fyr og Larvik museum.
Hotellets restaurant er et høydepunkt, og serverer deilige måltider med fokus på ferske, lokale råvarer.
Reis tilbake i tid og opplev den rike historien til dette sjarmerende hotellet, som dateres tilbake til 1844.
Hotellet tilbyr populære fasiliteter for arrangementer og selskaper, noe som sikrer en komfortabel opplevelse.
Ingen beskrivelse tilgjengelig
Pristrend
basert på 3146 vurderinger fra større nettsteder
Nei, Hotel Wassilioff - Unike Hoteller har ingen bassengområder.
Ja, Hotel Wassilioff - Unike Hoteller har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.
Ja, Hotel Wassilioff - Unike Hoteller tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.
Innsjekking på Hotel Wassilioff - Unike Hoteller er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .
Hotel Wassilioff - Unike Hoteller ligger i Havnegaten 1, 3290, Larvik, Norge.
Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.
Disse hotellene kan også være interessante for deg...