- Wi-Fi inkludert
- Kjæledyr tillatt
- Restaurant



1 / 49
Det 3-stjerners Aqua Hotel i Konstanz ligger i en tidligere fabrikkbygning med et unikt maritimt design. Hotellet ligger i bydelen Upper Wage, 15 minutter fra sentrum og innen 10 minutters gange fra Rhinen og Bodensjøen. Gjestene kan nyte en eksepsjonell frokostbuffé, en koselig bar med hjemmelaget pizza og en velkomst-iste med eple og basilikum. Utvalgte suiter har en infrarød kabin på rommet, og alle private bad inkluderer førsteklasses Rituals-badeartikler. Hotellet har en vurderingsscore på 8,9 basert på over 4 000 anmeldelser.
Opelstraße 6 g, 78467, Konstanz, Tyskland
Opelstraße 6 g, 78467, Konstanz, Tyskland
Nei, Aqua Hotel har ingen bassengområder.
Ja, Aqua Hotel har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.
Ja, Aqua Hotel tilbyr Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.
Innsjekking på Aqua Hotel er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .
Aqua Hotel ligger i Opelstraße 6 g, 78467, Konstanz, Tyskland.
Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.