fra780 kr
Se priser fra 17 nettsteder
PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm
PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm
PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm
PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm
PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
fra780 kr
Se priser fra 17 nettsteder

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    fra993 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    • Restaurant
    fra600 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    fra846 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra802 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra701 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Kjæledyr tillatt
    fra867 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    fra1 317 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • A/C
    fra704 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra703 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    fra556 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra838 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra854 kr
    Se priser fra 11 nettsteder

Andre Best Western-hoteller i Berlin

  • fra821 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
  • fra802 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
  • fra626 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
  • fra654 kr
    Se priser fra 15 nettsteder

Ofte stilte spørsmål om Berlin

  • Hvor mange Best Western-hoteller finnes det i Berlin?

    Det finnes 5 Best Western-hoteller i Berlin, inkludert dette.

  • Hvor mye koster det vanligvis å bo på Best Western-hoteller i Berlin?

    Prisene for Best Western-hoteller i Berlin varierer vanligvis fra 626 kr til 821 kr per natt, basert på forventede priser.

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
5 713 kr
2 855 kr
0 kr

Tue, 18.08.26

1 023 kr

Wed, 19.08.26

1 045 kr

Thu, 20.08.26

1 062 kr

Fri, 21.08.26

939 kr

Sat, 22.08.26

955 kr

Sun, 23.08.26

986 kr

Mon, 24.08.26

1 023 kr

Tue, 25.08.26

968 kr

Wed, 26.08.26

1 026 kr

Thu, 27.08.26

1 024 kr

Fri, 28.08.26

1 070 kr

Sat, 29.08.26

1 064 kr

Sun, 30.08.26

N/A

Mon, 31.08.26

N/A

Tue, 01.09.26

1 097 kr

Wed, 02.09.26

1 321 kr

Thu, 03.09.26

1 573 kr

Fri, 04.09.26

2 797 kr

Sat, 05.09.26

2 291 kr

Sun, 06.09.26

2 427 kr

Mon, 07.09.26

2 994 kr

Tue, 08.09.26

1 934 kr

Wed, 09.09.26

1 437 kr

Thu, 10.09.26

1 438 kr

Fri, 11.09.26

1 913 kr

Sat, 12.09.26

1 578 kr

Sun, 13.09.26

1 079 kr

Mon, 14.09.26

1 348 kr

Tue, 15.09.26

1 339 kr

Wed, 16.09.26

1 373 kr

Thu, 17.09.26

1 387 kr

Fri, 18.09.26

1 369 kr

Sat, 19.09.26

1 474 kr

Sun, 20.09.26

1 068 kr

Mon, 21.09.26

4 768 kr

Tue, 22.09.26

4 768 kr

Wed, 23.09.26

5 713 kr

Thu, 24.09.26

5 624 kr

Fri, 25.09.26

N/A

Sat, 26.09.26

N/A

Sun, 27.09.26

3 135 kr

Mon, 28.09.26

1 279 kr

Tue, 29.09.26

N/A

Wed, 30.09.26

1 312 kr

Thu, 01.10.26

1 149 kr

Fri, 02.10.26

1 441 kr

Sat, 03.10.26

1 182 kr

Anmeldelser

7,9
Bra
basert på 10 320 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Berlin

Gjesteanmeldelser

Fantastisk26%
Veldig bra42%
Bra19%
Tilfredsstillende6%
Dårlig7%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar
  • Treningsrom

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Kafé
  2. Ankomsthall/lobby
  3. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  4. Heis
  5. Treningsrom
  6. Kjæledyr tillatt
  7. Bar
  8. Hotellsafe
  9. Rom for ikke-røykere
  10. Restaurant
  11. 24-timers resepsjon
  12. Wi-Fi i lobbyen

Tilgjengelighet

  1. Rullestolvennlig

Velvære

  1. Sauna

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. Hårføner
  4. Sentralvarme
  5. Vannkoker
  6. Aircondition
  7. Sminkespeil
  8. Betal-TV
  9. Radio
  10. Skrivebord
  11. Liten lounge
  12. Telefon

Sportfaciliteiten

  1. Sykkelutleie
  2. Sportshotell
  3. Turstier

Område

Kurfürstendamm 203, 10719, Berlin, Tyskland

Avstand fra PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm

Uhlandstraße:0.3 km

Victory Column:2.3 km

Berlin:4 km

Reichstag Building:4 km

Brandenburg Gate:4 km

Memorial To The Murdered Jews Of Europe:4 km

Checkpoint Charlie:4.6 km

Ehemaliger Flughafen Berlin-Tempelhof:5.1 km

Berlin Cathedral:5.6 km

Berlin Olympic Stadium:5.8 km

Fernsehturm Berlin:6.2 km

Berlin Brandenburg Airport "Willy Brandt":19.5 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Kurfürstendamm 203, 10719, Berlin, Tyskland

Ofte stilte spørsmål om PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm

  • Har PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm et bassengområde?

    Nei, PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm?

    Ja, PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm?

    Nei, PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm tilbyr ikke parkering.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm?

    Innsjekking på PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm?

    PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm ligger i Kurfürstendamm 203, 10719, Berlin, Tyskland.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Berlin

  • Meliá Berlin
    fra1 091 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
  • Hotel Berlin Lichtenberg
    fra590 kr
    Se priser fra 18 nettsteder
  • H2 Berlin-Alexanderplatz
    fra802 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
  • Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
    fra1 033 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
  • INNSiDE by Meliá Berlin Mitte
    fra860 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
  • Scandic Berlin Potsdamer Platz
    fra846 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
  • Hotel Am Schloss Koepenick Berlin by Golden Tulip
    fra599 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
  • Candlewood Suites Berlin Charlottenburg
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • NH Berlin Alexanderplatz
    fra718 kr
    Se priser fra 16 nettsteder

Destinasjoner nær PLAZA Premium Berlin Kurfürstendamm