Se priser fra 14 nettsteder
fra638 kr
Scandic Bergen City
Scandic Bergen City
Scandic Bergen City
Scandic Bergen City
Scandic Bergen City

Om Scandic Bergen City

Scandic Bergen City er et 4-stjerners hotell som ligger sentralt i Bergen, med enkel tilgang til Torgallmenningen, Den Nationale Scene, Bryggen og Fløibanen. Hotellet har et treningssenter, fleksible lokaler for arrangementer og konferanser, samt en peisestue i lobbyen. Gjestene har også tilgang til et eget lekerom for barn og en døgnåpen kiosk. Hotellet har en vurderingsscore på 7,3 basert på over 9 000 anmeldelser, hvor gjestene spesielt trekker frem beliggenheten og frokosten som positive sider.

Dette sammendraget ble laget av KI og er kanskje ikke 100 % nøyaktig.

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
Se priser fra 14 nettsteder
fra638 kr

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Hotellbar
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra724 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Restaurant
    Se priser fra 19 nettsteder
    fra741 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 19 nettsteder
    fra921 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra1 230 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Hotellbar
    Se priser fra 18 nettsteder
    fra704 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Hotellbar
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra1 394 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Kjæledyr tillatt
    • Restaurant
    Se priser fra 12 nettsteder
    fra1 483 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra1 284 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    Se priser fra 1 nettsted
    fra729 kr

Andre Scandic Hotels-hoteller i Bergen

  • Se priser fra 16 nettsteder
    fra724 kr
  • Se priser fra 17 nettsteder
    fra1 230 kr
  • Se priser fra 19 nettsteder
    fra741 kr
  • Se priser fra 19 nettsteder
    fra921 kr
  • Se priser fra 17 nettsteder
    fra799 kr
  • Se priser fra 18 nettsteder
    fra704 kr
  • Se priser fra 16 nettsteder
    fra424 kr

Ofte stilte spørsmål om Bergen

  • Hvor mange Scandic Hotels-hoteller finnes det i Bergen?

    Det finnes 8 Scandic Hotels-hoteller i Bergen, inkludert dette.

  • Hvor mye koster det vanligvis å bo på Scandic Hotels-hoteller i Bergen?

    Prisene for Scandic Hotels-hoteller i Bergen varierer vanligvis fra 424 kr til 1 230 kr per natt, basert på forventede priser.

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
3 787 kr
1 895 kr
0 kr

ma., 26.10.26

1 151 kr

ti., 27.10.26

1 260 kr

on., 28.10.26

3 787 kr

to., 29.10.26

1 314 kr

fr., 30.10.26

965 kr

lø., 31.10.26

970 kr

sø., 01.11.26

938 kr

ma., 02.11.26

1 000 kr

ti., 03.11.26

1 194 kr

on., 04.11.26

1 181 kr

to., 05.11.26

1 046 kr

fr., 06.11.26

1 000 kr

lø., 07.11.26

1 309 kr

sø., 08.11.26

893 kr

ma., 09.11.26

1 198 kr

ti., 10.11.26

1 453 kr

on., 11.11.26

1 248 kr

to., 12.11.26

961 kr

fr., 13.11.26

885 kr

lø., 14.11.26

1 398 kr

sø., 15.11.26

846 kr

ma., 16.11.26

1 001 kr

ti., 17.11.26

1 172 kr

on., 18.11.26

982 kr

to., 19.11.26

980 kr

fr., 20.11.26

922 kr

lø., 21.11.26

971 kr

sø., 22.11.26

923 kr

ma., 23.11.26

1 037 kr

ti., 24.11.26

1 345 kr

on., 25.11.26

977 kr

to., 26.11.26

1 037 kr

fr., 27.11.26

1 423 kr

lø., 28.11.26

1 443 kr

sø., 29.11.26

1 069 kr

ma., 30.11.26

962 kr

ti., 01.12.26

983 kr

on., 02.12.26

1 004 kr

to., 03.12.26

926 kr

fr., 04.12.26

1 288 kr

lø., 05.12.26

1 279 kr

sø., 06.12.26

793 kr

ma., 07.12.26

901 kr

ti., 08.12.26

875 kr

on., 09.12.26

907 kr

to., 10.12.26

1 014 kr

fr., 11.12.26

1 272 kr

lø., 12.12.26

1 443 kr

sø., 13.12.26

999 kr

ma., 14.12.26

727 kr

ti., 15.12.26

703 kr

on., 16.12.26

893 kr

to., 17.12.26

833 kr

fr., 18.12.26

931 kr

lø., 19.12.26

820 kr

sø., 20.12.26

854 kr

ma., 21.12.26

980 kr

ti., 22.12.26

864 kr

on., 23.12.26

888 kr

to., 24.12.26

885 kr

fr., 25.12.26

892 kr

lø., 26.12.26

845 kr

Anmeldelser

7,4
basert på 9 824 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Bergen

Gjesteanmeldelser

Fantastisk29%
Veldig bra28%
Bra21%
Ganske bra14%
Dårlig8%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
  • Hotellbar
  • Treningsrom

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Businessenter
  2. Ankomsthall/lobby
  3. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  4. Heis
  5. Treningsrom
  6. Parkering
  7. Kjæledyr tillatt
  8. Bar
  9. Hotellsafe
  10. Konferanserom
  11. Rom for ikke-røykere
  12. PC med internett

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Strykebrett
  3. Vinduer som kan åpnes
  4. TV
  5. Hårføner
  6. Sentralvarme
  7. Betal-TV
  8. Skrivebord
  9. Telefon
  10. Safe på rommet
  11. Kabel-TV
  12. Wi-Fi (rom)

Sportfaciliteiten

  1. Sportshotell

Hotellets egenskaper

  1. Familievennlig

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset adkomst

Område

Håkonsgaten 2, 5015, Bergen, Norge

Avstand fra Scandic Bergen City

Bergen:0.3 km

Bryggen Hanseatic Wharf:0.8 km

Haakon's Hall:0.9 km

Bergenhus Fortress:1 km

Bergen Airport, Flesland:11.7 km

Fjell Fortress:14.8 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Håkonsgaten 2, 5015, Bergen, Norge

Ofte stilte spørsmål om Scandic Bergen City

  • Har Scandic Bergen City et bassengområde?

    Nei, Scandic Bergen City har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Scandic Bergen City?

    Ja, Scandic Bergen City har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Scandic Bergen City?

    Ja, Scandic Bergen City tilbyr Parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Scandic Bergen City?

    Innsjekking på Scandic Bergen City er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Scandic Bergen City?

    Scandic Bergen City ligger i Håkonsgaten 2, 5015, Bergen, Norge.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Bergen

  • Haukeland Hotell
    Se priser fra 2 nettsteder
    fra1 971 kr
  • Scandic Flesland Airport
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra424 kr
  • Citybox Danmarksplass
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra691 kr
  • Populært valg
    Citybox Bergen
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra738 kr
  • Populært valg
    Radisson Blu Royal Hotel, Bergen, A Verified Net Zero Hotel
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra965 kr
  • Thon Hotel Bergen Airport
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra1 205 kr

Destinasjoner nær Scandic Bergen City