På hotell Scandic Neptun har vi en av Bergens største samlinger av moderne kunst, noe som gir deg en flott kulturell opplevelse mens du bor på hotellet. Vi er også kjent for våre gourmetretter i restaurant Lucullus. I tillegg har hotellet en bistro i kontinental stil og egen vin- og champagnebar. Arranger møter, konferanser og events i Scandic Neptuns lokaler med trådløst internett og moderne utstyr.
Avstand fra Scandic Neptun
Bergen:0.3 km
Bergen Airport, Flesland:12 km
Byparken:0.4 km
Fantoft stavkirke:6.4 km
Bryggen Hanseatic Wharf:0.4 km
Brann stadion:3.7 km
Bergenhus Fortress:0.6 km
Fløibanen:1 km
Edvard Grieg Museum Troldhaugen:8.3 km
Fjell Fortress:15.1 km
Gamlehaugen:5.8 km
Fana stadion:11.6 km
Nei, Scandic Neptun har ingen bassengområder.
Ja, Scandic Neptun har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.
Nei, Scandic Neptun tilbyr ikke parkering.
Innsjekking på Scandic Neptun er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .
Scandic Neptun ligger i Valkendorfsgaten 8, 5012, Bergen, Norge.
Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.