


1 / 51
Det 3-stjerners Lion Hotel er et vertshus fra 1700-tallet som ligger i Belper. Det ligger en 4-minutters spasertur fra Belper jernbanestasjon og en 15-minutters kjøretur fra nasjonalparken Peak District. Hotellet tilbyr individuelt innredede rom, en gastrobar som serverer tradisjonell søndagsmiddag, og en autentisk steinovn for pizza. Gjestene kan slappe av i den inngjerdede gårdsplassen og i sittegruppene i hagen. Hotellet har en vurderingsscore på 8,3 basert på over 3500 anmeldelser, hvor gjestene spesielt trekker frem atmosfæren, aktivitetene og frokosten som positive sider.
Avstand fra The Lion Hotel
Belper:0.1 km
Belper:0.4 km
Crich Tramway Village - National Tramway Museum:7.7 km
Kedleston Hall:8 km
Cromford Mills:10.6 km
Derbyshire County Cricket Club:10.9 km
Derby Museum and Art Gallery:11.3 km
Riber Castle:12.2 km
Pride Park Stadium:12.4 km
Elvaston Castle:15.8 km
Hardwick Hall:19.9 km
East Midlands Airport:24.1 km
Nei, The Lion Hotel har ingen bassengområder.
Nei, The Lion Hotel tillater ikke kjæledyr.
Ja, The Lion Hotel tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.
The Lion Hotel ligger i Bridge Street, DE561AX, Belper, Storbritannia.
Nærliggende attraksjoner til The Lion Hotel inkluderer Sheffield Railway Station, Donington Park Circuit, Chatsworth, East Midlands Airport, Alton Towers, Pride Park Stadium, Nottingham railway station, Meadowhall.
Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.