fra409 kr
Se priser fra 12 nettsteder
Travelodge Alicante Puerto
Travelodge Alicante Puerto
Travelodge Alicante Puerto
Travelodge Alicante Puerto
Travelodge Alicante Puerto

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
fra409 kr
Se priser fra 12 nettsteder

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra1 408 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra741 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 446 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra663 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra1 059 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    fra923 kr
    Se priser fra 7 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra797 kr
    Se priser fra 18 nettsteder
    • Parkering
    • A/C
    • Hotellbar
    fra749 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    fra682 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
    • fra656 kr
      Se priser fra 4 nettsteder
      • Wi-Fi inkludert
      • Parkering
      • Kjæledyr tillatt
      fra951 kr
      Se priser fra 3 nettsteder

    Pristrend

    Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
    1 506 kr
    755 kr
    0 kr

    Mon, 31.08.26

    1 119 kr

    Tue, 01.09.26

    1 196 kr

    Wed, 02.09.26

    1 086 kr

    Thu, 03.09.26

    1 286 kr

    Fri, 04.09.26

    1 195 kr

    Sat, 05.09.26

    1 307 kr

    Sun, 06.09.26

    939 kr

    Mon, 07.09.26

    1 104 kr

    Tue, 08.09.26

    1 091 kr

    Wed, 09.09.26

    1 312 kr

    Thu, 10.09.26

    1 060 kr

    Fri, 11.09.26

    1 057 kr

    Sat, 12.09.26

    1 506 kr

    Sun, 13.09.26

    691 kr

    Mon, 14.09.26

    810 kr

    Tue, 15.09.26

    1 036 kr

    Wed, 16.09.26

    1 204 kr

    Thu, 17.09.26

    1 153 kr

    Fri, 18.09.26

    1 285 kr

    Sat, 19.09.26

    1 502 kr

    Sun, 20.09.26

    752 kr

    Mon, 21.09.26

    1 074 kr

    Tue, 22.09.26

    1 174 kr

    Wed, 23.09.26

    1 026 kr

    Thu, 24.09.26

    1 166 kr

    Fri, 25.09.26

    1 088 kr

    Sat, 26.09.26

    1 232 kr

    Sun, 27.09.26

    727 kr

    Mon, 28.09.26

    846 kr

    Tue, 29.09.26

    897 kr

    Wed, 30.09.26

    822 kr

    Thu, 01.10.26

    1 166 kr

    Fri, 02.10.26

    947 kr

    Sat, 03.10.26

    1 182 kr

    Sun, 04.10.26

    700 kr

    Mon, 05.10.26

    827 kr

    Tue, 06.10.26

    N/A

    Wed, 07.10.26

    894 kr

    Thu, 08.10.26

    835 kr

    Fri, 09.10.26

    1 105 kr

    Sat, 10.10.26

    1 389 kr

    Sun, 11.10.26

    712 kr

    Mon, 12.10.26

    800 kr

    Tue, 13.10.26

    933 kr

    Wed, 14.10.26

    784 kr

    Thu, 15.10.26

    717 kr

    Fri, 16.10.26

    925 kr

    Sat, 17.10.26

    1 231 kr

    Sun, 18.10.26

    613 kr

    Mon, 19.10.26

    793 kr

    Tue, 20.10.26

    936 kr

    Wed, 21.10.26

    N/A

    Thu, 22.10.26

    869 kr

    Fri, 23.10.26

    1 012 kr

    Sat, 24.10.26

    1 146 kr

    Sun, 25.10.26

    N/A

    Mon, 26.10.26

    749 kr

    Tue, 27.10.26

    833 kr

    Wed, 28.10.26

    829 kr

    Thu, 29.10.26

    763 kr

    Fri, 30.10.26

    947 kr

    Sat, 31.10.26

    1 084 kr

    Anmeldelser

    7,8
    Bra
    basert på 6 566 vurderinger fra større 
    nettsteder

    Rangert over gjennomsnittet for Alicante

    Gjesteanmeldelser

    Fantastisk28%
    Veldig bra39%
    Bra19%
    Tilfredsstillende8%
    Dårlig6%

    Topp fasiliteter

    • Wi-Fi i lobbyen
    • Wi-Fi på rommet
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    • A/C
    • Restaurant
    • Hotellbar

    Alle fasiliteter

    Fasiliteter på overnattingsstedet

    1. Kafé
    2. Ankomsthall/lobby
    3. Heis
    4. Parkering
    5. Terrasse
    6. Kjæledyr tillatt
    7. Bar
    8. Hotellsafe
    9. Konferanserom
    10. Rom for ikke-røykere
    11. Restaurant
    12. 24-timers resepsjon

    Tilgjengelighet

    1. Rullestolvennlig
    2. Tilgjengelighetstilpasset adkomst

    Romfasiliteter

    1. Badekar
    2. Bad med dusj
    3. Vinduer som kan åpnes
    4. TV
    5. Hårføner
    6. Sentralvarme
    7. Aircondition
    8. Sminkespeil
    9. Satelitt-TV
    10. Skrivebord
    11. Liten lounge

    For barn

    1. Måltider for barn

    Område

    C/ Nadadora Carmen Soto, 1, 03008, Alicante, Spania

    Avstand fra Travelodge Alicante Puerto

    Alicanteterminal:1 km

    Plaza De Los Luceros:1.4 km

    Alicante:2 km

    MACA - Museo de Arte Contemporáneo de Alicante:2.2 km

    Plaza de Toros de Alicante:2.3 km

    Estadio José Rico Pérez:2.4 km

    Castillo De Santa Bárbara:2.5 km

    MARQ - Museo Arqueológico de Alicante:2.9 km

    Monolito en recuerdo de las victimas del campo de concentración de Los Almendros:3.6 km

    Aeropuerto de Alicante-Elche Miguel Hernández:7.7 km

    Estadio Manuel Martínez Valero:16.1 km

    Palmeral Of Elche:18.6 km

    Utforsk severdigheter i nærheten

    Informasjon om overnattingssted

    C/ Nadadora Carmen Soto, 1, 03008, Alicante, Spania

    Ofte stilte spørsmål om Travelodge Alicante Puerto

    • Har Travelodge Alicante Puerto et bassengområde?

      Nei, Travelodge Alicante Puerto har ingen bassengområder.

    • Er kjæledyr tillatt på Travelodge Alicante Puerto?

      Ja, Travelodge Alicante Puerto har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

    • Er parkering tilgjengelig på Travelodge Alicante Puerto?

      Ja, Travelodge Alicante Puerto tilbyr Parkering for gjester.

    • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Travelodge Alicante Puerto?

      Innsjekking på Travelodge Alicante Puerto er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

    • Hvor ligger Travelodge Alicante Puerto?

      Travelodge Alicante Puerto ligger i C/ Nadadora Carmen Soto, 1, 03008, Alicante, Spania.

    Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

    Topprangert Hotels i Alicante

    • B&B HOTEL Alicante
      fra407 kr
      Se priser fra 13 nettsteder
    • NH Alicante
      fra797 kr
      Se priser fra 18 nettsteder
    • Populært valg
      Hotel La Milagrosa
      fra873 kr
      Se priser fra 14 nettsteder
    • Hotel Serawa Alicante
      fra1 119 kr
      Se priser fra 13 nettsteder
    • INNSiDE by Meliá Alicante Porta Maris
      fra1 446 kr
      Se priser fra 16 nettsteder
    • ibis Alicante
      fra543 kr
      Se priser fra 14 nettsteder
    • Hotel Boutique Alicante Palacete S.XVII Adults Only
      fra1 148 kr
      Se priser fra 12 nettsteder
    • Travelodge Alicante Puerto
      fra409 kr
      Se priser fra 12 nettsteder
    • Occidental Alicante
      fra160 kr
      Se priser fra 14 nettsteder

    Destinasjoner nær Travelodge Alicante Puerto