fra1 574 kr
Se priser fra 7 nettsteder
Apartamentos Cabau Cala Dor
Apartamentos Cabau Cala Dor
Apartamentos Cabau Cala Dor
Apartamentos Cabau Cala Dor
Apartamentos Cabau Cala Dor

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Basseng
  • Hotellbar
fra1 574 kr
Se priser fra 7 nettsteder

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Restaurant
    fra791 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Restaurant
    fra532 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 136 kr
    Se priser fra 1 nettsted
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 852 kr
    Se priser fra 18 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra2 000 kr
    Se priser fra 19 nettsteder
    • Basseng
    • Parkering
    • Hotellbar
    fra1 585 kr
    Se priser fra 6 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 210 kr
    Se priser fra 18 nettsteder
    • Basseng
    • A/C
    • Hotellbar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Basseng
    • A/C
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Restaurant
    fra1 056 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    • Basseng
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
2 720 kr
1 360 kr
0 kr

vr., 11.09.26

2 099 kr

za., 12.09.26

2 110 kr

zo., 13.09.26

1 709 kr

ma., 14.09.26

1 711 kr

di., 15.09.26

1 711 kr

wo., 16.09.26

1 692 kr

do., 17.09.26

1 713 kr

vr., 18.09.26

2 117 kr

za., 19.09.26

2 110 kr

zo., 20.09.26

1 697 kr

ma., 21.09.26

1 705 kr

di., 22.09.26

1 705 kr

wo., 23.09.26

1 697 kr

do., 24.09.26

1 705 kr

vr., 25.09.26

2 099 kr

za., 26.09.26

2 226 kr

zo., 27.09.26

1 692 kr

ma., 28.09.26

1 711 kr

di., 29.09.26

1 693 kr

wo., 30.09.26

1 705 kr

do., 01.10.26

1 578 kr

vr., 02.10.26

1 946 kr

za., 03.10.26

1 935 kr

zo., 04.10.26

1 579 kr

ma., 05.10.26

1 577 kr

di., 06.10.26

1 578 kr

wo., 07.10.26

1 576 kr

do., 08.10.26

1 578 kr

vr., 09.10.26

1 947 kr

za., 10.10.26

1 927 kr

zo., 11.10.26

1 583 kr

ma., 12.10.26

1 582 kr

di., 13.10.26

1 582 kr

wo., 14.10.26

1 594 kr

do., 15.10.26

1 579 kr

vr., 16.10.26

1 946 kr

za., 17.10.26

1 935 kr

zo., 18.10.26

1 583 kr

ma., 19.10.26

1 580 kr

di., 20.10.26

1 582 kr

wo., 21.10.26

1 594 kr

do., 22.10.26

1 577 kr

vr., 23.10.26

1 947 kr

za., 24.10.26

1 939 kr

zo., 25.10.26

1 584 kr

ma., 26.10.26

1 579 kr

di., 27.10.26

N/A

wo., 28.10.26

1 580 kr

do., 29.10.26

1 580 kr

vr., 30.10.26

1 947 kr

za., 31.10.26

1 927 kr

zo., 01.11.26

2 098 kr

ma., 02.11.26

2 097 kr

di., 03.11.26

2 118 kr

wo., 04.11.26

2 114 kr

do., 05.11.26

2 120 kr

vr., 06.11.26

2 720 kr

za., 07.11.26

2 619 kr

zo., 08.11.26

2 181 kr

ma., 09.11.26

2 099 kr

Anmeldelser

8,3
Veldig bra
basert på 2 458 vurderinger fra større 
nettsteder
  • Renslighet
    8,3
    Veldig bra
  • Beliggenhet
    8,0
    Veldig bra
  • Service
    8,1
    Veldig bra
  • Komfort
    6,6
    OK
  • Fasiliteter
    7,9
    Bra
  • Valuta for pengene
    8,1
    Veldig bra

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Businessenter
  2. Arkade/videospill
  3. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  4. Heis
  5. Terrasse
  6. Bar
  7. Utendørsbasseng
  8. Hotellsafe
  9. Rom for ikke-røykere
  10. PC med internett
  11. 24-timers resepsjon
  12. Boutique-shopping på stedet

Velvære

  1. Solarium

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. Hårføner
  4. Vannkoker
  5. Liten lounge
  6. Telefon
  7. Safe på rommet
  8. Kabel-TV
  9. Kjøkken
  10. Mikrobølgeovn
  11. Kjøleskap

Sportfaciliteiten

  1. Biljard
  2. Sykkelutleie
  3. Bordtennis

Område

C. Gran Canaria, 14, 35130, Puerto Rico, Spania

Avstand fra Apartamentos Cabau Cala Dor

:0.5 km

Palmitos Park:10 km

Parque Tony Gallardo:11.8 km

Cristóbal Colón:12 km

Faro de Maspalomas:12.3 km

Estadio Municipal de Maspalomas:12.3 km

Mundo Aborigen:12.4 km

Parque Botánico de Maspalomas:12.4 km

Necrópolis de Arteara:14.8 km

EC-ATR:19.2 km

Gran Canaria Airport:35.1 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

C. Gran Canaria, 14, 35130, Puerto Rico, Spania

Ofte stilte spørsmål om Apartamentos Cabau Cala Dor

  • Har Apartamentos Cabau Cala Dor et bassengområde?

    Ja, Apartamentos Cabau Cala Dor har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Apartamentos Cabau Cala Dor?

    Nei, Apartamentos Cabau Cala Dor tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Apartamentos Cabau Cala Dor?

    Nei, Apartamentos Cabau Cala Dor tilbyr ikke parkering.

  • Hvor ligger Apartamentos Cabau Cala Dor?

    Apartamentos Cabau Cala Dor ligger i C. Gran Canaria, 14, 35130, Puerto Rico, Spania.

  • Hvilke populære attraksjoner finnes i nærheten av Apartamentos Cabau Cala Dor?

    Nærliggende attraksjoner til Apartamentos Cabau Cala Dor inkluderer Amadores, Puerto Rico Beach, Arguineguín, Playa de Anfi del Mar, Gran Canaria Airport, Bahia Feliz, Playa del Inglés, Las Canteras.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Puerto Rico

  • Populært valg
    Colina Mar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Porlamar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • XQ Vistamar
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Apartamentos Tamanaco
    fra1 056 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
  • OCEAN HILL - Adults Only
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Montesol Atsol
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Sirena Apartments
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Apartamentos Cabau Altair
    fra1 585 kr
    Se priser fra 6 nettsteder
  • Apartamentos Amadores Beach
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Destinasjoner nær Apartamentos Cabau Cala Dor