fra1 789 kr
Se priser fra 9 nettsteder
BW Signature Collection Hotel Paradiso
BW Signature Collection Hotel Paradiso
BW Signature Collection Hotel Paradiso
BW Signature Collection Hotel Paradiso
BW Signature Collection Hotel Paradiso

Om BW Signature Collection Hotel Paradiso

Det 4-stjerners BW Signature Collection Hotel Paradiso ligger på Posillipo-høyden og tilbyr panoramautsikt over Napolibukten og Vesuv. Det er en kort spasertur fra Mergellina Marina, og hotellet har enkel tilgang til både kabelbane og metro for reiser til Napolis sentrum. Hotellet har takrestauranten Paradisoblanco som serverer middelhavsmat, samt et eksklusivt lite basseng med flott utsikt. Gjestene gir hotellet en vurdering på 8,4 basert på over 6 000 anmeldelser, der atmosfære, aktiviteter og WiFi trekkes frem som positive sider.

Dette sammendraget ble laget av KI og er kanskje ikke 100 % nøyaktig.

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Basseng
  • Spa
fra1 789 kr
Se priser fra 9 nettsteder

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra1 532 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra1 209 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    fra1 155 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    • A/C
    fra698 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    fra1 003 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    fra992 kr
    Se priser fra 4 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra1 132 kr
    Se priser fra 7 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • A/C
    • Hotellbar
    fra1 333 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • A/C
    fra1 228 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Parkering
    • Kjæledyr tillatt
    fra1 347 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • A/C
    fra1 007 kr
    Se priser fra 5 nettsteder
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    fra1 408 kr
    Se priser fra 9 nettsteder

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
3 037 kr
1 520 kr
0 kr

Mon, 17.08.26

2 083 kr

Tue, 18.08.26

1 770 kr

Wed, 19.08.26

1 770 kr

Thu, 20.08.26

1 773 kr

Fri, 21.08.26

2 150 kr

Sat, 22.08.26

2 307 kr

Sun, 23.08.26

1 770 kr

Mon, 24.08.26

1 770 kr

Tue, 25.08.26

2 123 kr

Wed, 26.08.26

2 142 kr

Thu, 27.08.26

1 769 kr

Fri, 28.08.26

1 770 kr

Sat, 29.08.26

1 770 kr

Sun, 30.08.26

1 770 kr

Mon, 31.08.26

1 879 kr

Tue, 01.09.26

2 152 kr

Wed, 02.09.26

2 152 kr

Thu, 03.09.26

2 153 kr

Fri, 04.09.26

N/A

Sat, 05.09.26

2 347 kr

Sun, 06.09.26

2 145 kr

Mon, 07.09.26

2 828 kr

Tue, 08.09.26

2 275 kr

Wed, 09.09.26

2 813 kr

Thu, 10.09.26

2 120 kr

Fri, 11.09.26

3 037 kr

Sat, 12.09.26

N/A

Sun, 13.09.26

2 148 kr

Mon, 14.09.26

2 149 kr

Tue, 15.09.26

2 149 kr

Wed, 16.09.26

2 152 kr

Thu, 17.09.26

2 122 kr

Fri, 18.09.26

2 352 kr

Sat, 19.09.26

2 349 kr

Sun, 20.09.26

2 152 kr

Mon, 21.09.26

2 152 kr

Tue, 22.09.26

2 119 kr

Wed, 23.09.26

N/A

Thu, 24.09.26

N/A

Fri, 25.09.26

N/A

Sat, 26.09.26

N/A

Sun, 27.09.26

N/A

Mon, 28.09.26

2 152 kr

Tue, 29.09.26

2 144 kr

Wed, 30.09.26

2 126 kr

Thu, 01.10.26

2 150 kr

Fri, 02.10.26

N/A

Sat, 03.10.26

N/A

Anmeldelser

8,4
Veldig bra
basert på 6 123 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Napoli

Gjesteanmeldelser

Fantastisk42%
Veldig bra27%
Bra15%
Tilfredsstillende8%
Dårlig8%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • Spa
  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Businessenter
  2. Kafé
  3. Ankomsthall/lobby
  4. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  5. Frisør
  6. Parkering
  7. Terrasse
  8. Portierservice
  9. Kjæledyr tillatt
  10. Bar
  11. Utendørsbasseng
  12. Innendørsbasseng

For barn

  1. Sprinkelseng
  2. Måltider for barn

Velvære

  1. Sauna
  2. Solarium

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Strykebrett
  3. Vinduer som kan åpnes
  4. TV
  5. Hårføner
  6. Sentralvarme
  7. Vannkoker
  8. Aircondition
  9. Minibar
  10. Betal-TV
  11. Satelitt-TV

Sportfaciliteiten

  1. Sykkelutleie
  2. Turstier

Type hotell

  1. Kongresshotell

Hotellets egenskaper

  1. LHBTQ+-vennlig

Område

Via Catullo, 11, 80122, Napoli, Italia

Avstand fra BW Signature Collection Hotel Paradiso

Mergellina:0.7 km

Stadio Diego Armando Maradona:1.9 km

Castle Dell'ovo:2.8 km

Piazza Del Plebiscito:3.1 km

Palazzo Reale:3.2 km

Galleria Umberto I:3.3 km

Castel Nuovo (Museo Civico):3.5 km

The Sansevero Chapel Museum:4.3 km

Naples National Archaeological Museum:4.4 km

Napoli:5.4 km

Museo Nazionale di Capodimonte:5.6 km

Naples International Airport:8.9 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Via Catullo, 11, 80122, Napoli, Italia

Ofte stilte spørsmål om BW Signature Collection Hotel Paradiso

  • Har BW Signature Collection Hotel Paradiso et bassengområde?

    Ja, BW Signature Collection Hotel Paradiso har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på BW Signature Collection Hotel Paradiso?

    Ja, BW Signature Collection Hotel Paradiso har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på BW Signature Collection Hotel Paradiso?

    Ja, BW Signature Collection Hotel Paradiso tilbyr Parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på BW Signature Collection Hotel Paradiso?

    Innsjekking på BW Signature Collection Hotel Paradiso er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger BW Signature Collection Hotel Paradiso?

    BW Signature Collection Hotel Paradiso ligger i Via Catullo, 11, 80122, Napoli, Italia.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Napoli

  • B&B Federico II
    fra1 232 kr
    Se priser fra 4 nettsteder
  • CX Naples Centrale
    fra763 kr
    Se priser fra 10 nettsteder
  • VPM room's central train station
    fra768 kr
    Se priser fra 5 nettsteder
  • Villa Elisio Hotel & Spa
    fra1 155 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
  • Populært valg
    Grand Hotel Parker's
    fra4 340 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
  • Dimora71
    fra1 208 kr
    Se priser fra 4 nettsteder
  • Gold Tower Lifestyle Hotel
    fra1 626 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
  • UNA Hotels Napoli
    fra1 246 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
  • Hotel del Real Orto Botanico
    fra744 kr
    Se priser fra 16 nettsteder

Destinasjoner nær BW Signature Collection Hotel Paradiso