Velg datoer for å se nøyaktige priser
Globales Gardenia
Globales Gardenia
Globales Gardenia
Globales Gardenia
Globales Gardenia

Om Globales Gardenia

Globales Gardenia er et 3-stjerners hotell som ligger rett ved stranden i Fuengirola. Overnattingsstedet tilbyr direkte tilgang til Carvajal-stranden og har flere svømmebassenger, inkludert et eget barnebasseng og et overbygd innendørsbasseng. Gjestene kan benytte seg av velvære fasiliteter som boblebad og badstue, og nyte variert buffémat med matlaging på stedet. Rommene har private balkonger, hvorav mange har havutsikt. Hotellet har en vurderingsscore på 8,0 basert på over 4 000 anmeldelser, hvor gjestene fremhever opplevelsen, rensligheten og beliggenheten positivt.

Dette sammendraget ble laget av KI og er kanskje ikke 100 % nøyaktig.

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Wi-Fi inkludert
  • Basseng
  • A/C
Velg datoer for å se nøyaktige priser

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra608 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Kjæledyr tillatt
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra441 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 12 nettsteder
    fra651 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Se priser fra 15 nettsteder
    fra600 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra562 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra991 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Spa
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 12 nettsteder
    fra1 151 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra666 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Basseng
    • A/C
    Se priser fra 10 nettsteder
    fra859 kr

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
1 312 kr
655 kr
0 kr

ma., 19.10.26

N/A

ti., 20.10.26

N/A

on., 21.10.26

N/A

to., 22.10.26

N/A

fr., 23.10.26

N/A

lø., 24.10.26

N/A

sø., 25.10.26

N/A

ma., 26.10.26

N/A

ti., 27.10.26

1 234 kr

on., 28.10.26

1 312 kr

to., 29.10.26

1 146 kr

fr., 30.10.26

N/A

lø., 31.10.26

N/A

sø., 01.11.26

N/A

ma., 02.11.26

N/A

ti., 03.11.26

N/A

on., 04.11.26

N/A

to., 05.11.26

N/A

fr., 06.11.26

N/A

lø., 07.11.26

N/A

sø., 08.11.26

N/A

ma., 09.11.26

N/A

ti., 10.11.26

N/A

on., 11.11.26

N/A

to., 12.11.26

N/A

fr., 13.11.26

N/A

lø., 14.11.26

N/A

sø., 15.11.26

N/A

ma., 16.11.26

N/A

ti., 17.11.26

N/A

on., 18.11.26

N/A

to., 19.11.26

N/A

fr., 20.11.26

N/A

lø., 21.11.26

N/A

sø., 22.11.26

N/A

ma., 23.11.26

N/A

ti., 24.11.26

N/A

on., 25.11.26

N/A

to., 26.11.26

N/A

fr., 27.11.26

N/A

lø., 28.11.26

N/A

sø., 29.11.26

N/A

ma., 30.11.26

N/A

ti., 01.12.26

N/A

on., 02.12.26

N/A

to., 03.12.26

N/A

fr., 04.12.26

N/A

lø., 05.12.26

N/A

sø., 06.12.26

N/A

ma., 07.12.26

N/A

ti., 08.12.26

N/A

on., 09.12.26

N/A

to., 10.12.26

N/A

fr., 11.12.26

N/A

lø., 12.12.26

N/A

sø., 13.12.26

N/A

ma., 14.12.26

N/A

ti., 15.12.26

N/A

on., 16.12.26

N/A

to., 17.12.26

N/A

fr., 18.12.26

N/A

lø., 19.12.26

N/A

Anmeldelser

8,1
Veldig bra
basert på 4 790 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Fuengirola

Gjesteanmeldelser

Fantastisk47%
Veldig bra27%
Bra16%
Ganske bra5%
Dårlig5%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Arkade/videospill
  2. Ankomsthall/lobby
  3. Heis
  4. Terrasse
  5. Bar
  6. Utendørsbasseng
  7. Innendørsbasseng
  8. Hotellsafe
  9. Rom for ikke-røykere
  10. PC med internett
  11. Restaurant
  12. 24-timers resepsjon

Velvære

  1. Solarium

Romfasiliteter

  1. Badekar
  2. Bad med dusj
  3. Vinduer som kan åpnes
  4. TV
  5. Sentralvarme
  6. Aircondition
  7. Satelitt-TV
  8. Skrivebord
  9. Telefon
  10. Safe på rommet
  11. Kabel-TV

Sportfaciliteiten

  1. Biljard
  2. Skyttersport
  3. Sykkelutleie
  4. Golfbane
  5. Bordtennis

For barn

  1. Lekeplass

Hotellets egenskaper

  1. Familievennlig

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset parkering

Område

Av. Carvajal, 2, 29640, Fuengirola, Spania

Avstand fra Globales Gardenia

Fuengirola:3.5 km

Botanical Garden "Molino Del Inca":10.9 km

Málaga – Costa Del Sol Airport:15.8 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Av. Carvajal, 2, 29640, Fuengirola, Spania

Ofte stilte spørsmål om Globales Gardenia

  • Har Globales Gardenia et bassengområde?

    Ja, Globales Gardenia har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Globales Gardenia?

    Nei, Globales Gardenia tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Globales Gardenia?

    Ja, Globales Gardenia tilbyr Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Globales Gardenia?

    Innsjekking på Globales Gardenia er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Globales Gardenia?

    Globales Gardenia ligger i Av. Carvajal, 2, 29640, Fuengirola, Spania.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Fuengirola

  • Apartamentos La Jabega
    Se priser fra 13 nettsteder
    fra649 kr
  • Globales Gardenia
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Hotel Villa de Laredo
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra608 kr
  • Hotel Monarque Torreblanca
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra991 kr
  • Hotel Yaramar - Adults Recommended
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra709 kr
  • Occidental Fuengirola
    Se priser fra 13 nettsteder
    fra881 kr
  • Hotel Mainare Playa
    Se priser fra 6 nettsteder
    fra666 kr
  • Hotel Marbella
    Se priser fra 11 nettsteder
    fra402 kr

Destinasjoner nær Globales Gardenia