fra1 748 kr
Se priser fra 6 nettsteder
Se priser
Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal
Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal
Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal
Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal
Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

fra1 748 kr
Se priser fra 6 nettsteder
Se priser

Lignende

  • fra1 621 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    Se priser
  • fra1 005 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    Se priser
  • fra904 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • fra976 kr
    Se priser fra 9 nettsteder
    Se priser
  • fra1 338 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 177 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • fra1 209 kr
    Se priser fra 8 nettsteder
    Se priser
  • fra1 495 kr
    Se priser fra 12 nettsteder
    Se priser
  • fra2 112 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra1 285 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
    Se priser
  • fra1 028 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 236 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
2 552 kr
1 275 kr
0 kr

to., 13.08.26

1 644 kr

fr., 14.08.26

1 972 kr

lø., 15.08.26

1 866 kr

sø., 16.08.26

1 647 kr

ma., 17.08.26

1 613 kr

ti., 18.08.26

1 715 kr

on., 19.08.26

2 084 kr

to., 20.08.26

2 194 kr

fr., 21.08.26

2 084 kr

lø., 22.08.26

1 754 kr

sø., 23.08.26

1 426 kr

ma., 24.08.26

2 522 kr

ti., 25.08.26

N/A

on., 26.08.26

1 589 kr

to., 27.08.26

N/A

fr., 28.08.26

N/A

lø., 29.08.26

1 698 kr

sø., 30.08.26

2 249 kr

ma., 31.08.26

2 248 kr

ti., 01.09.26

2 041 kr

on., 02.09.26

N/A

to., 03.09.26

N/A

fr., 04.09.26

N/A

lø., 05.09.26

N/A

sø., 06.09.26

N/A

ma., 07.09.26

N/A

ti., 08.09.26

2 041 kr

on., 09.09.26

2 041 kr

to., 10.09.26

2 227 kr

fr., 11.09.26

N/A

lø., 12.09.26

2 552 kr

sø., 13.09.26

N/A

ma., 14.09.26

N/A

ti., 15.09.26

N/A

on., 16.09.26

N/A

to., 17.09.26

N/A

fr., 18.09.26

N/A

lø., 19.09.26

N/A

sø., 20.09.26

N/A

ma., 21.09.26

N/A

ti., 22.09.26

2 124 kr

on., 23.09.26

2 124 kr

to., 24.09.26

N/A

fr., 25.09.26

N/A

lø., 26.09.26

N/A

sø., 27.09.26

N/A

ma., 28.09.26

N/A

ti., 29.09.26

1 898 kr

on., 30.09.26

1 893 kr

to., 01.10.26

1 854 kr

fr., 02.10.26

N/A

lø., 03.10.26

N/A

Anmeldelser

8,3
Veldig bra
basert på 1 585 vurderinger fra større 
nettsteder
  • Renslighet
    8,7
    Fantastisk
  • Beliggenhet
    8,2
    Veldig bra
  • Service
    8,7
    Fantastisk
  • Komfort
    8,3
    Veldig bra
  • Fasiliteter
    8,3
    Veldig bra
  • Valuta for pengene
    8,4
    Veldig bra

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • A/C
  • Treningsrom

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Arkade/videospill
  2. Heis
  3. Treningsrom
  4. Terrasse
  5. Utendørsbasseng
  6. Innendørsbasseng
  7. Rom for ikke-røykere
  8. 24-timers resepsjon
  9. Vaskeritjeneste
  10. Wi-Fi i lobbyen
  11. Tilgang til faks/modem
  12. Concierge

Tilgjengelighet

  1. Rullestolvennlig

Velvære

  1. Solarium

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. TV
  4. Sentralvarme
  5. Aircondition
  6. Skrivebord
  7. Wi-Fi (rom)
  8. Mikrobølgeovn
  9. Inkludert wi-fi på rommet

Sportfaciliteiten

  1. Biljard
  2. Sportshotell
  3. Bordtennis

Område

Carrer del Capità Arenas, 52, 56, 08034, Barcelona, Spania

Avstand fra Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal

Maria Cristina:0.6 km

Spotify Camp Nou:1.4 km

Park Guell:3.3 km

Barcelona:3.8 km

Olympic Stadium Lluís Companys:4 km

Palau De La Música Catalana:4.2 km

Sagrada Família:4.3 km

La Rambla:4.3 km

Cathedral Of Santa Eulalia:4.4 km

Triumphal Arch:4.6 km

Santa Maria Del Mar:4.8 km

Barcelona El Prat Josep Tarradellas Airport:11.2 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Carrer del Capità Arenas, 52, 56, 08034, Barcelona, Spania

Ofte stilte spørsmål om Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal

  • Har Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal et bassengområde?

    Ja, Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal?

    Nei, Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal?

    Nei, Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal tilbyr ikke parkering.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal?

    Innsjekking på Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal?

    Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal ligger i Carrer del Capità Arenas, 52, 56, 08034, Barcelona, Spania.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Barcelona

  • 3 Stjerner
    Hotell
    HOTEL SAGRADA FAMILIA
    8,0Veldig bra (5 048 vurderinger)
    0.3 km til Sagrada Familia
    fra913 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    SM Hotel Sant Antoni
    8,6Fantastisk (6 675 vurderinger)
    0.5 km til Sagrada Familia
    fra865 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    Hotel La Pau
    9,7Fantastisk (2 337 vurderinger)
    1.1 km til Barceloneta
    fra2 001 kr
    Se priser fra 5 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    NH Sants Barcelona
    8,5Fantastisk (9 396 vurderinger)
    1.4 km til Camp Nou
    fra1 102 kr
    Se priser fra 17 nettsteder
    Se priser
  • 2 Stjerner
    Hotell
    Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal
    8,3Veldig bra (1 585 vurderinger)
    1.4 km til Camp Nou
    fra1 748 kr
    Se priser fra 6 nettsteder
    Se priser
  • 5 Stjerner
    Hotell
    Eurostars Grand Marina
    8,4Veldig bra (13 742 vurderinger)
    Barcelona, 1.9 km til Sentrum
    fra1 621 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    Hotel Medinaceli 4*Sup
    8,5Fantastisk (4 366 vurderinger)
    1.0 km til Barceloneta
    fra1 156 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    Ilunion Les Corts Spa
    8,1Veldig bra (12 722 vurderinger)
    0.8 km til Camp Nou
    fra1 177 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    Eurohotel Barcelona Granvia Fira
    6,9(9 444 vurderinger)
    Barcelona, 5.7 km til Sentrum
    fra854 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser

Destinasjoner nær Residencia Universitaria Resa Barcelona Diagonal