Velg datoer for å se nøyaktige priser
Sandy Beach Ex Akti Manos Beach
Sandy Beach Ex Akti Manos Beach
Sandy Beach Ex Akti Manos Beach
Sandy Beach Ex Akti Manos Beach
Sandy Beach Ex Akti Manos Beach

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

  • Basseng
  • A/C
  • Restaurant
Velg datoer for å se nøyaktige priser

Lignende

    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra1 051 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    Se priser fra 16 nettsteder
    fra709 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 14 nettsteder
    fra1 063 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 17 nettsteder
    fra808 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 10 nettsteder
    fra2 525 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Se priser fra 3 nettsteder
    fra933 kr
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Parkering
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • A/C
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    • Wi-Fi inkludert
    • Basseng
    • Spa
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
1 671 kr
835 kr
0 kr

to., 08.10.26

1 670 kr

fr., 09.10.26

1 670 kr

lø., 10.10.26

1 667 kr

sø., 11.10.26

1 669 kr

ma., 12.10.26

1 667 kr

ti., 13.10.26

1 666 kr

on., 14.10.26

1 671 kr

to., 15.10.26

1 665 kr

fr., 16.10.26

1 488 kr

lø., 17.10.26

1 441 kr

sø., 18.10.26

1 493 kr

ma., 19.10.26

1 496 kr

ti., 20.10.26

N/A

on., 21.10.26

1 493 kr

to., 22.10.26

1 493 kr

fr., 23.10.26

1 493 kr

lø., 24.10.26

1 631 kr

sø., 25.10.26

1 494 kr

ma., 26.10.26

N/A

ti., 27.10.26

N/A

on., 28.10.26

N/A

to., 29.10.26

N/A

fr., 30.10.26

N/A

lø., 31.10.26

1 517 kr

sø., 01.11.26

N/A

ma., 02.11.26

N/A

ti., 03.11.26

N/A

on., 04.11.26

N/A

to., 05.11.26

N/A

fr., 06.11.26

N/A

lø., 07.11.26

N/A

sø., 08.11.26

N/A

ma., 09.11.26

N/A

ti., 10.11.26

N/A

on., 11.11.26

N/A

to., 12.11.26

N/A

fr., 13.11.26

N/A

lø., 14.11.26

N/A

sø., 15.11.26

N/A

ma., 16.11.26

N/A

ti., 17.11.26

N/A

on., 18.11.26

N/A

to., 19.11.26

N/A

fr., 20.11.26

N/A

lø., 21.11.26

N/A

sø., 22.11.26

N/A

ma., 23.11.26

N/A

ti., 24.11.26

N/A

on., 25.11.26

N/A

to., 26.11.26

N/A

fr., 27.11.26

N/A

lø., 28.11.26

N/A

sø., 29.11.26

N/A

ma., 30.11.26

N/A

ti., 01.12.26

N/A

on., 02.12.26

N/A

to., 03.12.26

N/A

fr., 04.12.26

N/A

lø., 05.12.26

N/A

sø., 06.12.26

N/A

ma., 07.12.26

N/A

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • A/C
  • Restaurant
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Ankomsthall/lobby
  2. Bar
  3. Strandbar
  4. Bassengbar
  5. Utendørsbasseng
  6. Hotellsafe
  7. PC med internett
  8. Restaurant
  9. 24-timers resepsjon
  10. Strand
  11. Parasoller
  12. Solstoler

Velvære

  1. Sauna

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. TV
  4. Aircondition
  5. Satelitt-TV
  6. Telefon
  7. Safe på rommet
  8. Wi-Fi (rom)
  9. Kjøleskap

Område

Kavros, Georgioupolis, 73007, Georgioupolis, Hellas

Avstand fra Sandy Beach Ex Akti Manos Beach

Kourna Lake:3.1 km

St. Nicolas Chapel:3.3 km

Georgioupolis:3.5 km

Ancient Lappa:8.1 km

Tower Of Syggelos:11.6 km

Bonriparo (Monopari):14.2 km

Fortezza Fortress:16 km

Archeological Museum Of Rethymno:16.2 km

Museum Of Modern Art:16.2 km

Itzedin Fortress:18.6 km

Chania International Airport "Ioannis Daskalogiannis":23.9 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Kavros, Georgioupolis, 73007, Georgioupolis, Hellas

Ofte stilte spørsmål om Sandy Beach Ex Akti Manos Beach

  • Har Sandy Beach Ex Akti Manos Beach et bassengområde?

    Ja, Sandy Beach Ex Akti Manos Beach har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Sandy Beach Ex Akti Manos Beach?

    Nei, Sandy Beach Ex Akti Manos Beach tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Sandy Beach Ex Akti Manos Beach?

    Nei, Sandy Beach Ex Akti Manos Beach tilbyr ikke parkering.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Sandy Beach Ex Akti Manos Beach?

    Innsjekking på Sandy Beach Ex Akti Manos Beach er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Sandy Beach Ex Akti Manos Beach?

    Sandy Beach Ex Akti Manos Beach ligger i Kavros, Georgioupolis, 73007, Georgioupolis, Hellas.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Georgioupolis

  • Vantaris Blue
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Mare Boutique
    Se priser fra 2 nettsteder
    fra830 kr
  • MARE GARDEN
    Se priser fra 2 nettsteder
    fra916 kr
  • Vantaris Garden
    Se priser fra 1 nettsted
    fra1 026 kr
  • Nicolas Hotel
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Georgioupolis Suites
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Delfina Boutique Hotel
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
  • Drosia Hotel
    Velg datoer for å se nøyaktige priser

Destinasjoner nær Sandy Beach Ex Akti Manos Beach