fra1 234 kr
Se priser fra 16 nettsteder
Se priser
Hotel Mosaic Central Rome
Hotel Mosaic Central Rome
Hotel Mosaic Central Rome
Hotel Mosaic Central Rome
Hotel Mosaic Central Rome

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

fra1 234 kr
Se priser fra 16 nettsteder
Se priser

Lignende

  • fra1 138 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 639 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 060 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra1 180 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    Se priser
  • fra805 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • fra1 003 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 634 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra1 864 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra845 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • fra763 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra802 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
9 470 kr
4 735 kr
0 kr

qui, 13.08.26

977 kr

sex, 14.08.26

1 191 kr

sáb, 15.08.26

1 192 kr

dom, 16.08.26

925 kr

seg, 17.08.26

920 kr

ter, 18.08.26

967 kr

qua, 19.08.26

998 kr

qui, 20.08.26

1 050 kr

sex, 21.08.26

1 073 kr

sáb, 22.08.26

1 051 kr

dom, 23.08.26

996 kr

seg, 24.08.26

1 102 kr

ter, 25.08.26

1 152 kr

qua, 26.08.26

1 218 kr

qui, 27.08.26

1 058 kr

sex, 28.08.26

1 336 kr

sáb, 29.08.26

1 217 kr

dom, 30.08.26

1 247 kr

seg, 31.08.26

1 396 kr

ter, 01.09.26

1 296 kr

qua, 02.09.26

1 467 kr

qui, 03.09.26

1 618 kr

sex, 04.09.26

2 174 kr

sáb, 05.09.26

1 844 kr

dom, 06.09.26

1 738 kr

seg, 07.09.26

1 683 kr

ter, 08.09.26

1 906 kr

qua, 09.09.26

2 003 kr

qui, 10.09.26

1 685 kr

sex, 11.09.26

1 602 kr

sáb, 12.09.26

1 840 kr

dom, 13.09.26

1 526 kr

seg, 14.09.26

1 545 kr

ter, 15.09.26

1 523 kr

qua, 16.09.26

1 913 kr

qui, 17.09.26

1 525 kr

sex, 18.09.26

N/A

sáb, 19.09.26

9 470 kr

dom, 20.09.26

2 097 kr

seg, 21.09.26

1 525 kr

ter, 22.09.26

1 904 kr

qua, 23.09.26

2 077 kr

qui, 24.09.26

2 277 kr

sex, 25.09.26

1 915 kr

sáb, 26.09.26

2 179 kr

dom, 27.09.26

1 551 kr

seg, 28.09.26

1 901 kr

ter, 29.09.26

1 688 kr

qua, 30.09.26

1 696 kr

qui, 01.10.26

1 676 kr

sex, 02.10.26

1 633 kr

sáb, 03.10.26

1 999 kr

dom, 04.10.26

1 686 kr

Anmeldelser

7,7
Bra
basert på 1 976 vurderinger fra større 
nettsteder

Gjesteanmeldelser

Fantastisk35%
Veldig bra31%
Bra18%
Tilfredsstillende7%
Dårlig9%
  • Renslighet
    8,5
    Fantastisk
  • Beliggenhet
    8,9
    Fantastisk
  • Service
    8,7
    Fantastisk
  • Komfort
    7,8
    Bra
  • Fasiliteter
    7,9
    Bra
  • Valuta for pengene
    8,3
    Veldig bra

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Parkering
  • A/C

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Ankomsthall/lobby
  2. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  3. Heis
  4. Parkering
  5. Hotellsafe
  6. Rom for ikke-røykere
  7. PC med internett
  8. Wi-Fi i lobbyen
  9. Lege på stedet
  10. Concierge
  11. Gratis WiFi på offentlige områder
  12. Bagasjeoppbevaring

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Strykebrett
  3. Vinduer som kan åpnes
  4. TV
  5. Hårføner
  6. Aircondition
  7. Sminkespeil
  8. Minibar
  9. Skrivebord
  10. Telefon
  11. Safe på rommet
  12. Wi-Fi (rom)

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset parkering

Område

Piazza del Viminale, 2, 00184, Roma, Italia

Avstand fra Hotel Mosaic Central Rome

Basilica Of Saint Mary Major:0.5 km

Cavour:0.6 km

Roma:0.9 km

Trevi Fountain:0.9 km

Colosseum:1.1 km

Roman Forum:1.1 km

Spanish Steps:1.1 km

Pantheon:1.4 km

Basilica Of Saint John Lateran:1.9 km

Castle Of The Holy Angel:2.3 km

Saint Peter's Basilica:3.3 km

Rome Ciampino Airport:13.9 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Piazza del Viminale, 2, 00184, Roma, Italia

Ofte stilte spørsmål om Hotel Mosaic Central Rome

  • Har Hotel Mosaic Central Rome et bassengområde?

    Nei, Hotel Mosaic Central Rome har ingen bassengområder.

  • Er kjæledyr tillatt på Hotel Mosaic Central Rome?

    Nei, Hotel Mosaic Central Rome tillater ikke kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Hotel Mosaic Central Rome?

    Ja, Hotel Mosaic Central Rome tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Hotel Mosaic Central Rome?

    Innsjekking på Hotel Mosaic Central Rome er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Hotel Mosaic Central Rome?

    Hotel Mosaic Central Rome ligger i Piazza del Viminale, 2, 00184, Roma, Italia.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Roma

  • 4 Stjerner
    Hotell
    Luxury on the River
    9,0Fantastisk (1 826 vurderinger)
    1.4 km til St Peters Basilica
    fra797 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    The Britannia Hotel
    8,8Fantastisk (5 049 vurderinger)
    1.2 km til Colosseum
    fra1 138 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Eccelso Hotel
    9,2Fantastisk (1 716 vurderinger)
    Roma, 2.1 km til Sentrum
    fra1 062 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Check-Inn Rooms
    8,8Fantastisk (231 vurderinger)
    1.7 km til St Peters Basilica
    fra1 055 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Raeli Hotel Regio
    7,9Bra (4 708 vurderinger)
    1.7 km til Colosseum
    fra692 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • 2 Stjerner
    Hotell
    La Maison Blanche
    8,9Fantastisk (147 vurderinger)
    1.4 km til Colosseum
    fra1 101 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    TH Roma - Carpegna Palace
    8,3Veldig bra (5 737 vurderinger)
    2.7 km til St Peters Basilica
    fra939 kr
    Se priser fra 18 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    Roma Suite Monti
    8,9Fantastisk (677 vurderinger)
    Roma, 1.0 km til Sentrum
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Residenza Dorò
    7,9Bra (536 vurderinger)
    1.7 km til St Peters Basilica
    fra940 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    Se priser

Destinasjoner nær Hotel Mosaic Central Rome