fra1 674 kr
Se priser fra 15 nettsteder
Se priser
Mercure Roma Centro Colosseo
Mercure Roma Centro Colosseo
Mercure Roma Centro Colosseo
Mercure Roma Centro Colosseo
Mercure Roma Centro Colosseo

Sammenlign med lignende overnattingssteder

Valgt

fra1 674 kr
Se priser fra 15 nettsteder
Se priser

Lignende

  • fra1 138 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 639 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra1 060 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra1 180 kr
    Se priser fra 16 nettsteder
    Se priser
  • fra805 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • fra1 809 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra4 403 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra1 602 kr
    Se priser fra 8 nettsteder
    Se priser
  • fra1 031 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • fra908 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • fra2 097 kr
    Se priser fra 14 nettsteder
    Se priser
  • fra1 224 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    Se priser

Pristrend

Basert på de laveste prisene på trivago fra de siste 30 dagene
8 878 kr
4 440 kr
0 kr

Thu, 13.08.26

2 455 kr

Fri, 14.08.26

2 890 kr

Sat, 15.08.26

3 157 kr

Sun, 16.08.26

2 408 kr

Mon, 17.08.26

2 872 kr

Tue, 18.08.26

2 477 kr

Wed, 19.08.26

2 144 kr

Thu, 20.08.26

2 834 kr

Fri, 21.08.26

3 617 kr

Sat, 22.08.26

3 288 kr

Sun, 23.08.26

2 673 kr

Mon, 24.08.26

3 687 kr

Tue, 25.08.26

4 381 kr

Wed, 26.08.26

2 386 kr

Thu, 27.08.26

3 714 kr

Fri, 28.08.26

3 631 kr

Sat, 29.08.26

3 506 kr

Sun, 30.08.26

3 226 kr

Mon, 31.08.26

3 335 kr

Tue, 01.09.26

4 148 kr

Wed, 02.09.26

3 441 kr

Thu, 03.09.26

4 725 kr

Fri, 04.09.26

4 817 kr

Sat, 05.09.26

3 867 kr

Sun, 06.09.26

4 848 kr

Mon, 07.09.26

4 849 kr

Tue, 08.09.26

4 849 kr

Wed, 09.09.26

4 608 kr

Thu, 10.09.26

4 849 kr

Fri, 11.09.26

4 849 kr

Sat, 12.09.26

5 398 kr

Sun, 13.09.26

4 585 kr

Mon, 14.09.26

4 838 kr

Tue, 15.09.26

4 992 kr

Wed, 16.09.26

4 848 kr

Thu, 17.09.26

4 839 kr

Fri, 18.09.26

4 992 kr

Sat, 19.09.26

4 763 kr

Sun, 20.09.26

5 811 kr

Mon, 21.09.26

5 073 kr

Tue, 22.09.26

N/A

Wed, 23.09.26

4 849 kr

Thu, 24.09.26

4 849 kr

Fri, 25.09.26

4 839 kr

Sat, 26.09.26

8 878 kr

Sun, 27.09.26

4 816 kr

Mon, 28.09.26

4 838 kr

Tue, 29.09.26

4 745 kr

Wed, 30.09.26

5 801 kr

Thu, 01.10.26

4 839 kr

Fri, 02.10.26

4 992 kr

Sat, 03.10.26

N/A

Sun, 04.10.26

3 964 kr

Anmeldelser

8,5
Fantastisk
basert på 8 312 vurderinger fra større 
nettsteder

Rangert over gjennomsnittet for Roma

Gjesteanmeldelser

Fantastisk56%
Veldig bra26%
Bra11%
Tilfredsstillende4%
Dårlig3%

Topp fasiliteter

  • Wi-Fi i lobbyen
  • Wi-Fi på rommet
  • Basseng
  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt
  • A/C
  • Hotellbar

Alle fasiliteter

Fasiliteter på overnattingsstedet

  1. Ankomsthall/lobby
  2. Ekspressinnsjekking/-utsjekking
  3. Heis
  4. Parkering
  5. Terrasse
  6. Kjæledyr tillatt
  7. Bar
  8. Utendørsbasseng
  9. Hotellsafe
  10. Konferanserom
  11. Rom for ikke-røykere
  12. 24-timers resepsjon

Romfasiliteter

  1. Bad med dusj
  2. Vinduer som kan åpnes
  3. TV
  4. Hårføner
  5. Sentralvarme
  6. Vannkoker
  7. Aircondition
  8. Minibar
  9. Betal-TV
  10. Radio
  11. Satelitt-TV
  12. Skrivebord

Type hotell

  1. Kongresshotell

Tilgjengelighet

  1. Tilgjengelighetstilpasset parkering

For barn

  1. Barn overnatter uten ekstra kostnad

Område

Via Labicana, 144, 00184, Roma, Italia

Avstand fra Mercure Roma Centro Colosseo

Colosseum:0.5 km

Colosseo:0.6 km

Basilica Of Saint John Lateran:0.8 km

Basilica Of Saint Mary Major:0.9 km

Roman Forum:1 km

Roma:1.7 km

Trevi Fountain:1.7 km

Pantheon:2 km

Spanish Steps:2.2 km

Castle Of The Holy Angel:3 km

Saint Peter's Basilica:3.9 km

Rome Ciampino Airport:12.8 km

Utforsk severdigheter i nærheten

Informasjon om overnattingssted

Via Labicana, 144, 00184, Roma, Italia

Ofte stilte spørsmål om Mercure Roma Centro Colosseo

  • Har Mercure Roma Centro Colosseo et bassengområde?

    Ja, Mercure Roma Centro Colosseo har 2 bassengområdet.

  • Er kjæledyr tillatt på Mercure Roma Centro Colosseo?

    Ja, Mercure Roma Centro Colosseo har regler for kjæledyr som kan variere basert på romtypen eller tilgjengeligheten. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon om reglene for kjæledyr.

  • Er parkering tilgjengelig på Mercure Roma Centro Colosseo?

    Ja, Mercure Roma Centro Colosseo tilbyr Parkering, Tilgjengelighetstilpasset parkering for gjester.

  • Hva er innsjekkings- og utsjekkingstiden på Mercure Roma Centro Colosseo?

    Innsjekking på Mercure Roma Centro Colosseo er tilgjengelig fra kl. . Utsjekking er senest kl. .

  • Hvor ligger Mercure Roma Centro Colosseo?

    Mercure Roma Centro Colosseo ligger i Via Labicana, 144, 00184, Roma, Italia.

Prisene og tilgjengeligheten vi får fra bookingsidene, endrer seg hele tiden. Det innebærer at tilbudet du så på trivago, ikke alltid er nøyaktig det samme som det du finner på bookingsiden.

Topprangert Hotels i Roma

  • 4 Stjerner
    Hotell
    Luxury on the River
    9,0Fantastisk (1 826 vurderinger)
    1.4 km til St Peters Basilica
    fra797 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    The Britannia Hotel
    8,8Fantastisk (5 049 vurderinger)
    1.2 km til Colosseum
    fra1 138 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Eccelso Hotel
    9,2Fantastisk (1 716 vurderinger)
    Roma, 2.1 km til Sentrum
    fra1 062 kr
    Se priser fra 13 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Check-Inn Rooms
    8,8Fantastisk (231 vurderinger)
    1.7 km til St Peters Basilica
    fra1 055 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Raeli Hotel Regio
    7,9Bra (4 708 vurderinger)
    1.7 km til Colosseum
    fra692 kr
    Se priser fra 15 nettsteder
    Se priser
  • 2 Stjerner
    Hotell
    La Maison Blanche
    8,9Fantastisk (147 vurderinger)
    1.4 km til Colosseum
    fra1 101 kr
    Se priser fra 3 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    TH Roma - Carpegna Palace
    8,3Veldig bra (5 737 vurderinger)
    2.7 km til St Peters Basilica
    fra939 kr
    Se priser fra 18 nettsteder
    Se priser
  • 4 Stjerner
    Hotell
    Roma Suite Monti
    8,9Fantastisk (677 vurderinger)
    Roma, 1.0 km til Sentrum
    Velg datoer for å se nøyaktige priser
    Se priser
  • 3 Stjerner
    Hotell
    Residenza Dorò
    7,9Bra (536 vurderinger)
    1.7 km til St Peters Basilica
    fra940 kr
    Se priser fra 11 nettsteder
    Se priser

Destinasjoner nær Mercure Roma Centro Colosseo